PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725346}

Wybór

The Choice
7,1 27 001
ocen
7,1 10 1 27001
Wybór
powrót do forum filmu Wybór

"Wybór" to chyba moja ulubiona książka N.Sparksa więc bardzo się cieszę z powstania filmu ale... Benjamin Walker w roli Travisa... jakoś tego nie widzę.

ocenił(a) film na 5
ive7

Mi również ten aktor nie pasuje, za mało przystojny i zbudowany. A odnośnie książki też się cieszę, że powstanie film. Mogli by pomyśleć również o "Na ratunek" - również cudowna historia. I jeszcze "Anioł stróż". Może kiedyś...

ocenił(a) film na 8
ive7

Jestem dokładnie tego samego zdania ..
Ten aktor moim zdaniem nie nadaje się do roli Travisa .. może nie pod względem gry aktorskiej , ale pod względem samego wyglądu . Zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam.. szczerze to nawet widziałam go bardziej jako dobrze zbudowanego blondyna :D
"Wybór" i "Na ratunek" to dwie książki Sparksa ,na których ekranizację na prawdę czekałam bo to te dwie najbardziej mi sie podobały :D Skoro powstaje już "Wybór" to teraz jeszcze tylko trzeba czekać na "Na ratunek" i mam nadzieje że sie doczekamy :D
Teresa Palmer też jakoś nie bardzo pasuje mi do roli Gabby :D

ive7

Teresa Palmer i tak za wiele nie będzie miała do zagrania, chyba że będą cały czas robili retrospekcję. Może da radę.
Również wyobrażałam go sobie zupełnie inaczej, i aktorem też nie jest za dobrym.

ive7

Ani jego ani Teresy Palmer nie widzę w tej roli, zupełnie inaczej ich sobie wyobrażałam... No ale poczekajmy na film, może będzie pozytywne zaskoczenie. ;)

ive7

Ja również uważam, że Ben w tej roli się nie sprawdzi, chociaż zobaczymy co wyjdzie w praniu. A Teresa? Hmm, uważam, że pasuje do tej roli, jednakże nie wiem jak rozwiążą problem irlandzkiego pochodzenia Gabby i jej rudych włosów, a może całkiem pominą ten fakt.

ocenił(a) film na 9
ive7

O tym samym pomyślałam, gdy obejrzałam zwiastun. Nawet nie chodzi o to, że nie jest ładniutki jak Zac Efron w "Szczęściarzu", bo nie w tym rzecz. Facet po prostu wygląda i zachowuje się jak nudziarz. Nawet, gdy mówi coś śmiesznego, jak w tej scenie o zapłodnieniu suczki Gabby, to i tak wydaje się sztuczny. Travis był zbuntowanym wielbicielem przygód. Miejmy nadzieję, że realizatorzy filmu zobaczyli w tym aktorze coś, co i my ujrzymy w kinie.

ive7

A ja czytając, zawsze miałam w wyobraźni Bena Afflecka jako Travisa - wg mnie pasuje idealnie ;)

ive7

No i wielka szkoda, że widać już tak duże rozbieżności między książką, a tym co jest w zwiastunie.

kamilakucia17

Główny bohater nie pasował mi już od początku, gdy tylko zobaczyłam zdjęcie, ale myślę\ałam, może będzie ok? Zobaczyłam zwiastun... jest gorzej niż miało być! Co to za fryzura?! i wiecznie poważna mina... A taka piękna książka... i wyobrażenia... O ile Zac Efron w "Szczęściarzu" pozytywnie zaskoczył to tu niestety klapa.

ive7

No ja również jestem załamana...Tak jak wspomniałam, miałam przed oczami Afflecka..Travis w książce jest przebojowy, z wielkim poczuciem humoru, trochę szalony, jeśli chodzi o jego podróże i pasje. A oglądając zwiastun widzimy niestety nawet nie przystojnego - nudziarza...

ive7

nam on niestety nie pasuje, ale sam autor książki - Nicholas Sparks go zaakceptował, więc miejmy nadzieję, że wiedział co robi...
Zaskoczyła mnie natomiast kompletna zmiana jeśli chodzi o chłopaka Gabby - w książce był to Kevin, który zajmował się ubezpieczeniami, a w filmie jego imię przekształcili na Ryan i zrobili z niego lekarza.
Zobaczymy co autor miał na myśli....

ive7

Właśnie zobaczyłam zwiastun - tragedia! Ben jest beznadziejny! Miałam cichą nadzieję, że chociaż jakoś go podreperują do tego filmu, a tu nic. Nie ma w sobie nic ciekawego, jest totalnym przeciwieństwem Travisa. I kto w ogóle wpadł na pomysł, by Gabby prowadziła samochód. Właśnie w tym tkwił sęk, że to przez szybką jazdę Travisa (mimo błagań Gabby) wydarzył się wypadek.
Póki co jestem zawiedziona.

ocenił(a) film na 9
ive7

Wyłamię się, ale mi się akurat wybór aktora podoba bardzo (może ze względu na moją słabość do wysokich brunetów :)). W dodatku ma bardzo ciekawą barwę głosu i akcent. I uroczy uśmiech.
Jestem świeżo po książce i widzę, że będzie dużo rozbieżności, co mi akurat nie przeszkadza, bo w książce czegoś mi zabrakło, mam nadzieję, że dostanę to w filmie.

Anne3323

hmm troche sie mija z ksiazka :) ale obejrzę bo zapowiada sie swietnie :P

ive7

Byłam dokładnie tego samego zdanie. W ogóle nie wiedziałam Benjamina w roli Travisa ale po zwiastunie zmieniam zdanie pasuje całkiem nieźle. Zobaczymy jak wypadnie całościowo ale ja jestem mile zaskoczona ( nawet własną reakcją;))

ocenił(a) film na 7
ive7

Wczoraj obejrzałam i jestem zachwycona. Ciepły i przyjemny film, chociaż aktor grający Travisa urodą nie grzeszy to jednak dla mnie zagrał dobrze. Nie czytałam jeszcze książki więc nie mam porównania jeśli chodzi o fabułę. Film trwa prawie 2 godziny i ani minuty się nie nudziłam. Pod koniec nawet płakałam :) Według mnie dużo lepszy od "Najdłuższej podróży", który był strasznie cukierkowy i czasami już nie mogłam wytrzymać.

marta758317

A gdzie oglądałaś, jeśli można wiedzieć? bo szukam i szukam tego filmu...

marta758317

znalazłam tylko po angielsku

ocenił(a) film na 7
ive7

Głównego bohatera wg. mnie powinien zagrać Alex Pettyfer (nawet jest podobny do Benjamin'a Walker'a), zdecydowanie jest dużo lepszym aktorem.

ive7

zawsze oczekujemy super pieknych bohaterow a mnie wlasnie te film urzekl bo wybrano aktrow, moze i drugorzednych, ale takze wygladem przypominajacych normalnego przecietnego czlowieka - co jest dosyc czarujace. Piekni znani aktorzy stworzyli by prosty i typowy amerykanski romans na pokaz.
Na marginesie choice bardzo mi przypomina notebook czy ktos jeszcze zauwazyl podobienstwo? :D:D

ive7

A Tom Welling? Prawie 40-ka na karku, a tu musi udawac kogos o 10 lat mlodszego. Nie pasuje do tej roli :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones