PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40421}
6,3 714
ocen
6,3 10 1 714
The Company
powrót do forum filmu The Company

to w tym filmie to był taniec! to powinien zobaczyć każdy kto zachwyca się filmami typu "Step up" czy "Kochaj i tańcz" a po drugie myślałem, że nie wytrzymam, okrutnie nudny film.

ocenił(a) film na 8
Charlie_M_

miejscami nudnawy, ale warto zobaczyć go właśnie dla tańca

ocenił(a) film na 6
diana6echo

fakt... ja chodziłam do zawodowej szkoly baletowej, jest ich obecnie 5 w Polsce i zawsze denerwuje mnie kiedy wszyscy się zachwycają "baletem", jak na prawdę nie zdają sobie sprawy z różnicy amatorskiego tańca (i super jeśli ludzie mają okazję poznać go od tej strony) i prawdziwym balatem, który po raz pierwszy (i na razie ostatni) zobaczyłam w tym filmie.
Oto balet!

pzdr :]

ocenił(a) film na 8
Charlie_M_

Przed obejrzeniem filmu przejrzałam wasze opinie i prawie uległam zniechęceniu. Postanowiłam jednak zobaczyć pierwsze 10 minut i zadecydować co dalej. Pora była późna więc łatwo byłoby odpuścić.
Co się okazało,
zanurkowałam i zanurzyłam się w oceanie piękna i bólu, z którego nie chce się wypływać na powierzchnię( wrócić do rzeczywistości).

Nigdy nie widziałam baletu na żywo, bardzo rzadko, sporadycznie wręcz oglądałam coś w telewizji, ale ciekawił mnie ten dziwny świat tańca i baletu i ludzie którzy w nim istnieją.
Tu można było przekonać się jak wysoką cenę płacą ci ludzie za możliwość uczestniczenia w tworzeniu tak zwiewnego i ulotnego piękna. Jakie ambicje nimi targają, ile z siebie poświęcają dla pasji. A wszystko to toczyło się na ekranie w aurze autentyczności, fikcja prawie niezauważalnie mieszała się z prawdą.
Nie wspomnę o kostiumach i scenach baletu na scenie, które były bardzo widowiskowe, dlatego bardzo polecam obejrzeć niezdecydowanym ten film :-)
ja byłam urzeczona.

ocenił(a) film na 3
Charlie_M_

bardziej jak reportaż...mi się nie podoba, można było jednak lepiej fabułę wpleść, wymieszać z tym tańcem więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones