PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572144}
3,5 2
oceny
3,5 10 1 2

The Contortionist's Handbook
powrót do forum filmu The Contortionist's Handbook

Hoffman i ten pseudoaktorzyna aka były striptizer Tatum? W jednym filmie? Naprawdę?
Dustinie, jest jeszcze czas, by się z tego wycofać.

aviatorka_06

To, że Tatum jest przystojny i umi tańczyć nie znaczy, że jest aka byłym striptizerem.
Wielu wielkich aktorów/aktorek zaczynało od reklam czy modelingu... Tatum jest świetnym aktorem. Fakt - brakuje mu do najwyższej półki, ale ja jestem pewien, że na pewno to szybko nadrobi.
Nie oceniaj ludzi powierzchownie...

Dotsiq

Lubię Tatuma, ale coś takiego to mnie śmieszy: "Tatum jest świetnym aktorem. Fakt - brakuje mu do najwyższej półki, ale ja jestem pewien, że na pewno to szybko nadrobi. " Channing Tatum nie był, nie jest i nigdy nie będzie nawet dobrym aktorem, ale gra fajnie.

aviatorka_06

PS: Powinnaś też poznać historię Tatuma i Hoffmana zanim ich porównasz ;) Skoro Hoffman chce go w swoim filmie to już wiele znaczy. Twierdzisz, że wiesz lepiej niż sam Hoffman o tym co powinien zrobić? ;>

Dotsiq

Hoffman po prostu chce osiągnąć sukces, a Tatum może mu to zapewnić przyciągają tłumy do kin. Taki to już mamy świat, że ludzie wolą oglądać Tatuma niż Hoffmana.

aviatorka_06

Zgadzaam się z Dotsiq nic o nim nie wiesz to że ma boskie ciało i umiejtności w tańcu nie czynią z niego striptizera.W Magic Mike'u owszem go grał ale to była tylko rola.W dodadku wcale nie jest jak ty to nazwałaś ?! Pseudoaktorzyną ty lepij spójrz ile on w filmach już grał ja rozumiem że Cię żal za dupe ściska że nie będziesz taka sławna i wg. ale kurde nie oceniaj ludzi pochopnie... -,-'

olciakoffam

Ty za to wiesz dużo o jego życiu.
http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/channing-tatum-od-striptizera-do-striptiz era/pe5l1
Jeszcze więcej o aktorstwie, skoro twierdzisz, ze ilość filmów w których się gra świadczy o talencie. Tatum gra, bo jego morda i nazwisko przyciągają do kin tłumy, w większości kobiet oczywiście.

użytkownik usunięty
aviatorka_06

Co ty wiesz...

.... żaden z panów nie odpuścił tak że przystojni ..nie przystojni.. na plan filmowy Marsz!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones