PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781979}

Wojna o prąd

The Current War
6,2 14 056
ocen
6,2 10 1 14056
5,3 6
ocen krytyków
Wojna o prąd
powrót do forum filmu Wojna o prąd

Co z premierą?

ocenił(a) film na 6

Odbyła się czy nie bo według daty premiery powinna być już dawno a wszędzie cisza i nie ma gdzie zobaczyć ;/

ocenił(a) film na 7
ufo254

Ciemno to widzę, bo firmą produkującą ten film jest The weinstein Company. Po bankructwie wszystkie projekty są wstrzymane.

ocenił(a) film na 6
wiktoriarozycka

Ale dziadostwo ;/ tak czekałem, i nie wiadomo co dalej?

ocenił(a) film na 7
ufo254

Był wywiad z aktorką z tego filmu i ona wątpi że wogole film ujrzy światło dzienne. A benedict coś w stylu że przerwa powinna oczyścić ten film z negatywnego odczucia. I dla ta przerwa byłyby okej

ocenił(a) film na 7
wiktoriarozycka

*dla niego

wiktoriarozycka

luty 2019 i nie mogę tego nigdzie kupić. Tam gdzie jest o nim wzmianka, piszą, że jest niedostępny. To chyba jakiś półkownik.

ocenił(a) film na 7
Bernis_filmweb

Wzruszylo mnie to slowo 'półkownik' w odniesieniu do filmów umierajacych gdzieś na półkach w zapomnieniu. Dawno go nie widziałam w użyciu, fajnie było je sobie przypomnieć. Pozdrawiam!

ufo254

Film jest wstrzymany z racji afery związanej z producentem, o której wspomina z resztą p. Wiktoria. Do tej pory film był wyświetlony tylko na jednym festiwalu, jeszcze w 2017. Nigdzie indziej nie był dystrybuowany, stąd jest zupełnie nie osiągalny. Również czekam na ten film, może w końcu coś się ruszy.

ufo254

Mam nadzieję, że film zaliczy krótką przerwę i faktycznie go gdzieś pokażą, bo mega czekam♥

ufo254

Premiera w październiku. Poniżej świeży zwiastun...
https://www.youtube.com/watch?v=mEJuG1hKQMk
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 6
Falkor1

Ale czy to pewne na 100% czy znowu przełożą?

ocenił(a) film na 7
ufo254

W UK można było obejrzeć w poprzednim tygodniu, więc zapewne do Polski też wejdzie.

Olarek

Udało się obejrzeć ?

siwy__90

Byłem w Londynie i udało mi się obejrzeć. Był w kinach UK od 26 lipca, teraz czekam, żeby obejrzeć raz jeszcze w Polsce.

grove82

I jak oceniasz?

siwy__90

Osobiście nie żałuję. Trochę mało Pana Tesli w tej wojnie... Ocena filmu to kwestia gustu, dla mnie w skali do 10, mocne 9...

grove82

Teraz pozostało mi czekać na produkcję z Kotem w roli wielkiego Tesli!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones