PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 632
oceny
7,6 10 1 36632
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors

Blondyna

ocenił(a) film na 7

Czy blondyna z imprezy Andy'ego, która potem zaspokajała oralnie Jim'iego w windzie to Nico z The Velvet Undergound?

ocenił(a) film na 8
frenezii

Z tego co pamiętam to nikt sie chyba do niej osobowo w filmie nie zwracał. Ale kiedys mialem w rękach którąś z monografii The Doors i wiem, ze mieli jakis wspólny epizod. I to własnie na (albo po) imprezie u Warhola. Zatem to bardzo prawdopodobne ;)

frenezii

Tak to była Nico :) I ich epizod trwał 3 miesiące, tyle co wiem z przeczytanych biografii :)

ocenił(a) film na 7
Kruczkaa

Dzięki za odpowiedź :) to złe, grzeszne i niemoralne, zdradzać swoją dziewczynę, ale jak myślę o tych czasach, to jakoś mimo wszystko romans takich ludzi jak Nico i Jim jest dla mnie taki...ekscytujący... :D

frenezii

Dla mnie również :D
Nico do końca swojego życia nazywała Jima "my soul brother", z tego co czytałam był dla niej jedną z najważniejszych osób w jej życiu.
Obydwoje byli tego samego wzrostu, a Nico miała tak samo niski głos jak Jim.
Zasugerował jej również aby zaczęła pisać swoje piosenki i dobrze na tym wyszła, bo teksty Nico z jej drugiego albumu są naprawdę niczego sobie. Piosenkę "Lawns of dawns" napisała specjalnie dla Jima.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones