PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 196
ocen
4,6 10 1 5196
3,3 6
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4

Kogo chcecie w EX 4? Moje propozycje: Cage, Russell, Chan, Trejo, Yen, De Niro, Pacino, Seagal (jak jego wysokość w końcu się zgodzi), Yeung, Cruise, Reeves, Jaa.

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

1. Seagal
2. Michael Jai White
3. Neeson
4. De Niro
5. Travolta
6. Dwayne Johnson
7. Bolo Yeung
8. Michelle Rodriguez
9.Trejo
10. Willis -,-


ocenił(a) film na 6

Steven Seagal, Jacie Chan, Danny Trejo, Dwayne Johnson, Milla Jovovich i ewentualnie De Niro.

ocenił(a) film na 6
Shockwave_91

Jovovich musiała odmówić gry w 3 części m.in. ze względu na ostatniego " Resident Evil " a w dodatku teraz jest w ciąży, więc nie wiadomo kiedy wróci do grania. bo kręcenie RE wstrzymano.

Shockwave_91

Oświęcimski, Popek, Najman, Burneika

użytkownik usunięty
ein_schlag

to byłby hit

1. Jamie Foxx
2. Ben Stiller
3. Dwayne Johnson
4. Tom Hanks
5. Daniel Craig
6. Steven Seagal
7. Vin Diesel
8. Chaning Tatum
9. Mekhi Phifer
10. Ben Affleck
11. Will Smith
12. Dominic Cooper
13. Taylor Lautner
14. Billy Nighty
15. Johnny Deep
16. Robert De Niro
17. Milla Jovich
18. Patrick Stewart
19. Cuba Cudding Jr.
20. Danzel Washington
21. Dominic Prucell
22. Danny Trejo
23. Alexa Vega
24. Elijah Wood
25. John Malkovich
26. Morgan Freeman
27. Keanu Reeves
28. Orlando Bloom
29. Jackie Chan
30. Wentworth Miller
31. Penelope Cruz
32. Jennifer Conelley
33. Hugh Jackman
34. Liam Nesson
35. Ian Somerhalden
36. Colin Firth
37. Bill Pullman
38. Charlie Sheen
39. Robert Pattinson
40. Michael Sheen
41. Samuel L. Jackson
42. Ewan McGregor
43. Leonardo DiCaprio
44. Bill Paxton
45. Jennifer Lopez
46. Jeff Goldblum
47. Alessandro Nivola
48. Russel Crowe
49. Tobey Maguire
50. Luke Evans

użytkownik usunięty
doporski

I Marek Mostowiak.

Aha

użytkownik usunięty
doporski

Jak mogłeś zapomnieć?

Weź wyjdź...

i Bożenka

Chunk

Cześć i nie zapomnij o Hance - pogromczyni kartonów. xD

karoman4

albo Rowan Atkinson :)

karoman4

A ty nie zapomnij stąd wyjść i nie pokazywać się ze swoimi sucharami -.-

doporski

Nie przypominam sobie, żebyśmy byli na ''ty".

karoman4

A ja nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek Ciebie nie wyśmiewał za cokolwiek i te suchay które uważasz za żarty zachowaj dla siebie

doporski

Słabe. ^-^
1. To portal społecznościowy, mam prawo tu być, udzielać się w wątkach i wyrażać swoje myśli.
2. Nie będziesz mi mówił, co mam robić, bo nie masz takiego prawa.
3. Nie mam zamiaru z Tobą dłużej dyskutować.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
doporski

Rodzice opłacili Ci w końcu internet, że tak odszczekujesz po blisko czterech miesiącach?

Chunk

Fajny avatar :) Z jakiego filmu jeśli można wiedzieć ?

bradock

to moje zdjęcie prywatne;) tak wyglądam;) heh:) tak na serio to "Gang Olsena" duńska komedia:)

Chunk

Ok ,dzięki -Muszę to obczaić .Kiedyś miałeś chyba avek z Goonies ?

bradock

Jest bodajże 14 części i wszystkie są w necie:) ja ostatnio sobie zapodałem wszystkie i tak się wkręciłem, że zmieniłem avka:) Tak:) wcześniej miałem Chunka z Goonies:) może kiedyś do niego wrócę:)

Chunk

Goonies rządzi!
A też umiesz tak zrobić galaretkę z brzucha? :3

karoman4

No jacha:) https://www.youtube.com/watch?v=t5whaRkuipU
:)

Chunk

To jest to! xD

ocenił(a) film na 7
Chunk

Lorenzo Lamas i Danny deVito

ocenił(a) film na 6
Chunk

Mnie tam jakoś ta seria nie kręci.

:D

Najemnik, zapomniałeś o Igorze z "Pierwszej Miłości".

karoman4

A ty zapomniałeś, że masz suche teksty

doporski

A Ty zapomniałeś, że masz suche pięty. Napisz list do św. Mikołaja z prośbą o produkty marki Scholl.

karoman4

Skąd bierzesz te teksty? Z google'a? Czy jakiegoś youtubera oglądasz? Napisz coś czym naprawdę mnie zgasisz

doporski

Niestety, ale nie pracuję w straży pożarnej. A poza tym, to ty się pierwszy na mnie napaliłeś, zupełnie nieproszony.

karoman4

Dobra! Weź już się zamknij. Jeśli uważasz, że ta lista jest badziewna to wymień swoją kuźwa... -.-

doporski

Oczywiście, że Twoja lista jest badziewna. Chodzi o starych wyjadaczy kina akcji, a nie kolesi, którzy zagrali raptem w dwóch, czy trzech akcyjniakach postacie, które nie wpisują się w pamięć na stałe. A obok nich podałeś przykłady osób, które w ogóle nie miały do czynienia z rasowym kinem akcji. Wentworth Miller? Tylko dlatego, że zagrał w kasowym "Skazany na Śmierć"? Jennifer Lopez?! O__O
W trzeciej części Expendables dali jakichś ziomków, co to nikt prawie ich nie znał, Banderasa, który sytuacji nie ratował i jakąś blond dupę z wykrzywioną miną, jakby okres bolesny dostała. I co z tego wyszło...? Gdyby nie Gibson i reszta elity twardzieli to ja nie wiem, czy dałAbym nawet te skromne 5.

Osobiście uważam, że seria Expendables powinna zakończyć się na trzeciej części, bo im dalej tym będzie gorzej. Ale skoro chcesz, to Ci podam moją listę.

1. Jackie Chan
2. Steven Seagal
3. Mark Dacasscos
4. Donnie Yen
5. Chow Yun Fat
6. Tony Jaa
7. Clint Eastwood - cameo
8. Robert De Niro jakiś agent
9. Kurt Russell
10. Rutger Hauer

Z Twojej listy wybrałabym jeszcze Charlie Sheen, Samuel L Jackson może Malkovich, ewentualnie Diesel i The Rock.
Oczywiście nie angażować wszystkich, bo zrobiłby się tłok.

karoman4

A Chris Evans? Lub Tom Crusie? Pomyślałeś o tym? A co do Pattinsona to zagrał w "Cosmopolis", i co z Tego? A do Millera to też jest dobry

doporski

Nie w tym filmie. Mogą sobie grywać w każdym innym filmie akcji, ale nie w Expendables. A zresztą, po zepsutej trójce ta seria już mnie nie obchodzi.

karoman4

Jeszcze bym Cruise'a zrozumiał, ale Chrisa Evansa? :D :D :D

karoman4

Właśnie, ta Rousey to porażka.

Chow Yun Fat, skoro mają kręcić w Chinach to pasuje mi. xD

granat5

Ja z chęcią obejrzałabym chińską wersję tego filmu. Oczywiście film nakręcony w starym stylu bez przesadnej cenzury. No i Jackie Chan na przewodniczącego. xD

karoman4

A ja to
http://naekranie.pl/aktualnosci/arnold-schwarzenegger-sylvester-stallone-i-jacki e-chan-gwiazdy-razem-w-filmie

granat5

A to coś nowego!

karoman4

Jackie w EX chyba nigdy nie zagra, bo on chciałby grać dłużej, aniżeli 5 minut. Nie dziwię mu się. Jedną z większą wad tej serii jest niewykorzystanie aktorów.

granat5

Stathama wykorzystali konkretnie w 1 cześci ,Jet Li też w sumie ,Lundgren też miał sporo czasu ,szczególnie w 2 części .5 minut to chyba miał Chuck w 2 .Chan napewno by dostał więcej czasu ale on nie chce grać w takim filmie zespołowym ,woli Buddy Movie :D

bradock

No tylko Jet, Statham, trochę Lundgren, ale większość robi za tło. Taki Arnold powinien być od początku do końca, a niestety nie jest. :(

granat5

Wszystkich nie da się pogodzić :D

granat5

Arnolda jest mało w tej serii ponieważ ciągle się wysoko cenii ,nie stać ich by było że Arni spędził na planie 3 miesiące ,dlatego gra skromnie :D

bradock

Jakoś nie widzi mi się twoja teoria. Arnold już nie jest na topie, jego akcje już dawno spadły, dlatego wątpię by chciał dużo kasy za ten film. Tym bardziej jeszcze, że kumpluje się ze Stallone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones