1 godz. 48 min.
7,1 4 833
oceny
7,1 10 4833
1 354
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
{"type":"film","id":817439,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Game+Changers-2018-817439/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu The Game Changers
  • MsBrock ocenił(a) ten film na: 2

Tzn, tak przejdę na veganizm w końcu...kiedyś- ale z przyczyn czysto etycznych, nie przez ten film. I zaznaczę, że siadając do tego filmu byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Już po 30 minutach zonk. Dawno nie widziałam tak tendencyjnego, sugestywnego dokumentu, w pewnym momencie cały ten misterny wysiłek autorów i prób wmówienia widzowi jak złe jest mięso przybrało naprawdę obrzydliwą formę manipulacji. To tak jakby sugerować się wiadomościami TVP1 na temat sytuacji politycznej w Polsce- tu dodać informacje, tam odjąć- byleby rachunek się zgadzał na korzyść prezesa Kaczki. Do debili zawsze trafi- co widać po wysokiej nocie.

• albertoxxx ocenił(a) ten film na: 9

MsBrock Mam nadzieję, że jesteś przygotowana merytorycznie do tej dyskusji ponieważ nie będę miał litości wytykając Twoją ignorancję i brak wiedzy po tym jak nazwałaś mnie debilem. Najesz się wstydu. Zacznijmy od tych manipulacji. Poproszę na przykładach. Wypadałoby konkretniej jeżeli już konstruujesz tak mocne zarzuty.

• MsBrock ocenił(a) ten film na: 2

albertoxxx Mam ważniejsze sprawy na głowie, niż internetowe przepychanki zwłaszcza pod tą produkcją. Np, co ugotować dzisiaj na kolację? Dodam tylko, ze niepotrzebnie użyłam słowa debil, nieładnie z mojej strony. Pozdrawiam i życzę spojrzeć na sprawy z szerszej perspektywy :)

• albertoxxx ocenił(a) ten film na: 9

MsBrock Tak myślałem. Jeżeli masz ważniejsze sprawy to po co był ten komentarz? Publikując w sieci należałoby się liczyć z tym, że ktoś może odpowiedzieć. Być może ktoś, kto nie będzie się z Tobą zgadzać. Plus za przyznanie się, że obrażanie innych w sieci po prostu nie jest fajne. Również pozdrawiam.