PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815424}

Wszyscy święci New Jersey

The Many Saints of Newark
5,8 6 812
ocen
5,8 10 1 6812
5,6 8
ocen krytyków
Wszyscy święci New Jersey
powrót do forum filmu Wszyscy święci New Jersey

Bez Gandolfiniegi może się nie udać, ciekawe co z innymi postaciami?

tomaszjozefowski2884

przecie będzie tylko ze młodszy XD

WTTW_FILM

Teraz to i ja to wiem :)

ocenił(a) film na 6
tomaszjozefowski2884

Jest już trailer.

dead_fw

Po tym trailere to tak średnio bym powiedział. Czuć smród netflixa lekko. Może nie śmierdzi ale trochę wani.

ocenił(a) film na 6
astral_dream

Zobaczymy. Jednak twórca serialu się tym zajmuje. Inna sprawa czy film jest w ogóle potrzebny.

dead_fw

Dokładnie. Ja bym wolał jednak serial w postaci prequelu, co mi po jakimś durnowatym filmie. Obejrzę raz i co dalej? Jest deficyt dobrych seriali. Po Sporanos nie da się nic oglądać. Nie mam zamiaru wracać do Allo Allo czy Bundych . Netlfix wali gównem, najlepszy serial jaki wysrał netflix jest milion razy gorszy od Sopranos. Wszystko co netflixowe to cringe i jest dla mnie równie niezrozumiałe co dzieci oglądające durnoty na tik toku.

ocenił(a) film na 6
astral_dream

Racja, drugiego "Soprano's" ze świecą szukać. Czy prequel dorówna serialowi? Nie sądzę (brak Gandolfiniego Seniora i reszty obsady może być nie do przeskoczenia). Byleby tego nie zepsuli i wyszedł dobry film.

astral_dream

Co prawda to prawda. Dlatego po raz piąty oglądam Sopranos. Mój najlepszy serial. Na. Zawsze

ocenił(a) film na 5
astral_dream

No nie gadaj głupot, taki netflixowy mindhunter jest bardzo dobrym serialem ;)

KulturalneOcenianie

Co kto lubi, ja nie mogę się przekonać do netflixa. Nie wiem czy mam na tyle sił by wertować masę seriali i sprawdzać który mi przypadnie do gustu. Jest tego masa.
A z opiniami jest tak, że komuś się podoba(zazwczyaj młodzi kinomani w wieku do 20 paru lat maks) i często już osobom które mają parę lat wiecej się to nie podoba. Dlatego uważam, że oceny na filmwebie są zawyżone, bo łapkuje dużo młodych którzy założyli niedawno konta. A niestety kino ogólnie ma tendencje spadkową, no ale młodym tro wsytarcza i dają 8 i 9 filmom, serialom które w ocenie moich roczników zasługują na jakieś naciągane 6.

ocenił(a) film na 5
astral_dream

Mi już bliżej ''trzydziestki'' jednak poważnie jeśli nie widziałeś serialu Mindhunter polecam serdecznie, ja sam poddaje się przy wielu nowych produkcjach, jednak ten serial naprawdę mnie wciągnął serial twórcy kultowego ''Seven'' czy ''Fight Club'' więc poziom jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones