PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746246}
5,3 48 007
ocen
5,3 10 1 48007
4,0 9
ocen krytyków
The Meg
powrót do forum filmu The Meg

Dostałem potwierdzenie - gram główną rolę, czyli drapieżnego morskiego potwora przeszłości!

ocenił(a) film na 5
harkonen_mgla

Gratuluję , zazdro na maxa.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Się człowiek naumiał grywać to tero człowiek gra pierwsze skrzypce.

ocenił(a) film na 5
harkonen_mgla

Oby tak dalej , alleluja i do przodu.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

A i juści! Pono w super mega produkcji producenty chcą bym i gigaośmiornicę zagrał. Ale negocjacje trwają, więc cicho sza by nie zapeszyć.

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Musisz być dobry, że Cię wybrali do głównej roli. Gratulacje! ;)

Nes_s

Dziękuję! Epika twierdzi po pierwszych ujęciach, że idealnie wczułem się w rolę i cudownie odzwierciedlam skomplikowaną naturę potwora. Niektórzy mówią nawet o szansie na Oskara!

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Łoo! Nie mogę się już doczekać żeby zobaczyć to dzieło! To będzie epickie *.*

Nes_s

Bez przesady; ja tylko tam gram (nie odpowiadam za scenariusz i reżyserię). To, że jest duża szansa na Oskara za główną rolę, nie znaczy, że mamy film na miarę Oskara. Oczywiście nie da się ukryć - obraz dużo dzięki mnie zyska, ale czy moja kreacja wystarczy by uznać go za arcydzieło? :)

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Zobaczymy jak to wyjdzie ;D
Jak tylko film się ukarze, od razu lecę do kina go obejrzeć. Jeżeli Twoja gra aktorska mnie nie zawiedzie to oczywiście będę trzymać kciuki za tego Oskara dla Ciebie ;) A jak nie Oskar to Złoty Glob :D

Nes_s

Skromny jestem to nie zapewnię, że grą powalam na kolana. Napiszę tylko, że pozostawiam niezatarte wrażenie obcowania z aktorskim geniuszem.

Skromny jestem to nie wspomnę, że liczę na obie nagrody.

ocenił(a) film na 5
harkonen_mgla

Taki offtop XD , budżet to 150 mln dolarów chyba nie będzie takiej padaki jak ostatni mechanic.
Już filmują a ciebie tam nie widziałem jeszcze. ;)

FRANK_MARTIN_FILMWEB

To przez charakteryzacje.

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Kolega jest tak świetnym aktorem, że trudno go rozpoznać, tak się wczuwa w rolę ;).

Nes_s

Można rzecz, że dosłownie ze mnie filmowe zwierzę.

ocenił(a) film na 5
harkonen_mgla

Doskonale zlewasz się z tłem.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Bo we mnie tkwi aktor totalny i tego najbardziej zazdrości mi Statham.

ocenił(a) film na 5
harkonen_mgla

Zjadłeś aktora?

harkonen_mgla

Choroba, dokrętki muszą robić z moją osobą. Wytwórnia twierdzi, że im mnie więcej na ekranie tym lepiej dla filmu. W sumie, mają rację...

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Jako producent "Godzilla: King of the Monsters" zapraszam na casting, poszukiujemy odtwórcy Króla Gidory:)))

kogut999

Z całym szacunkiem, ale ja na castingi już nic chadzam. To ja urządzam produkcją castingi na moją rolę, więc proszę uzasadnić czemu mam się na was zdecydować, a nie na "Meg 2" czy "King Kong. Zmora Optimusa"?

ocenił(a) film na 6
harkonen_mgla

Sa co najmniej trzy powody:
- Staham twierdzi że bedzie dużo lepszy w tej roli niż Ty w tej roli, jest gotów nawet zostawić swoją rodzinę i następną cześć "Szybcy i wymęczeni 9: Misja na marsa przez wnętrze ziemi"
- 2x większa gaża niz w "Meg 2"
- oraz przepustka do "King Kong. Zmora Optimusa", (Król Gidora nie ginie w Godzilli 2), bedzie rumakiem Optimusa w tym filmie

Myśle że propozycja jest godna przemyślenia, a casting możemy pominąć

kogut999

I tak:
- co tam kogo obchodzi co to beztalencie Staham mruczy pod nosem
- no gaża niejako do mnie przemawia
- W King Kongu mam już zaklepaną rolę Konga (kto zagra Kinga jeszcze nie wiadomo), a to postać pierwszoplanowa (a nie drugi plan Gidora).

Wszystko sprowadza się, więc do wysokości gaży i klauzuli o rozbieranych scenach (bo ja nagość akceptuję tylko jako artystyczną formę uzewnętrznienia duchowego niepokoju mojej postaci).

harkonen_mgla

Głupie to i dziecinne. Dziwi mnie że ktokolwiek odpisuje na takie tematy. Chociaż podejrzewam multikonta

nillvo

A) Od urodzenia byłeś taki pocieszny, czy też z wiekiem nabrałeś mlecznego posmaku?
B) Zazdrościsz mi roli? W sumie to zrozumiałem...

harkonen_mgla

Dzieli nas przepaść ewolucyjna. Nie dogadalibyśmy się nawet na migi.

nillvo

Będziesz chyba ewoluował? Choć trochę? Nie trać więc nadziej, kiedyś chłopcze zaczniesz pojmować, przynajmniej część tego, co komunikują ci mądrzejsi od ciebie.

ocenił(a) film na 5
harkonen_mgla

Mądrzejsi komunikują, że są potworami w kinie klasy B? :)

harkonen_mgla

Kiedy premiera? Czy PISF zadbał o to by być kooproducentem?

harkonen_mgla

I jak? Dobrze wypadłem?

harkonen_mgla

Oglądnąłem (kiedy zbyt wiele włożę w rolę, nie lubię za szybko zderzać się z efektem swej ciężkiej pracy) i jestem rozczarowany. Tyle znakomitych scen usunięto... Koszmar...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones