PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795978}
5,5 4 468
ocen
5,5 10 1 4468
The Quake. Trzęsienie ziemi
powrót do forum filmu The Quake. Trzęsienie ziemi

Nie wiem czy to aparycja, akcent czy taka "surowość" warsztatu mnie przyciąga, ale zawsze chętnie oglądam ich na ekranie. "Fala" przypadła mi do gustu, więc chętnie wybiorę się 14 do kina :)

ocenił(a) film na 8
aldonka876543

Byłam na pokazie przedpremierowym - naprawdę warto przejść się do kina na ten film :) nie będę zdradzała szczegółów, ale warto

aldonka876543

aktorów nie kojarzę za bardzo, ale nie ważne, sama tematyka już mnie zaintrygowała, kino katastroficzne zawsze sie dobrze oglada. :) jakkolwiek to nie zabrzmi

ocenił(a) film na 10
aldonka876543

Ja uwielbiam skandynawskie kryminały, więc mogę powiedzieć, że ten film będzie bliski ideału. Czekam :)

aldonka876543

Zwiastun wyglada dobrze, ciekawa jestem tego filmu. Lubie skandynawskie kino, dobrze , ze aktorzy nie znani, bedzie latwiej wejsc w fabule filmu.

aldonka876543

oj tak, skandynawscy aktorzy są mili dla oka :)

aldonka876543

Swietny film, bylam dzisiaj. A aktorzy rewelacyjni, wiarygodni az do bolu. No i ten skandynawski klimat. Warto zobaczyc.

aldonka876543

Zgadzam się!!! Joner to mistrz. Mogłabym oglądać godzinami tylko jego :P

aldonka876543

zgadzam się, kino skandynawskie to zupełnie inny klimat... akcent na plus :) a film super, bardzo

aldonka876543

Łowcy głów pewnie większości znany ale ktoś może nie widział , stąd mój wpis ;)

aldonka876543

Przecież to Fala bis, nawet aktorzy ci sami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones