PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
7,1 24 997
ocen
7,1 10 1 24997
5,7 3
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

Ciekawi mnie obejrzenie tego filmu. Fabuła dość ciekawa i przekonująca, ale odstrasza
mnie grająca w nim Kristen S.

ocenił(a) film na 8
missdesire

Nie rozumiem dlaczego odstrasza Cię Kristen Stewart? Bo grała Bellę w zmerzchu? Rozumiem, możesz nie lubić bohaterki (Belli) ale to nie znaczy że aktorka jest zła. Krsiten znakomicie wypadła w The Runaways - warto zobaczyc.

missdesire

Obejrzałam film wczoraj, zrobiłabym to wcześniej ale miałam takie same obiekcje jak ty lecz zostałam zaskoczona i to pozytywnie rolą Kristen, nie zauważyłam jej "tytułowej" miny ani razu więc chyba się nie rozczarujesz, ja polecam, bo film jest naprawdę dobry.

whiteshadow

whiteshadow, dziękuję, zachęciłaś mnie do obejrzenia tego filmu ;)

missdesire

Polecam się na przyszłość ;)

ocenił(a) film na 8
missdesire

Naprawdę im więcej filmów oglądam z Kristen mam wrażenie że jest bardzo dobrą aktorką to jak zagrała w tym filmie to tylko pogratulować talentu !

użytkownik usunięty
missdesire

ODWAL SIĘ OD KRISTEN!!! Kris jest świetną aktorką!
A film warto obejrzeć : )

Za to "SMIESZH" SSIE ; >

użytkownik usunięty
missdesire

CO?!?! Może bardziej zrozumiale bys pisała...

Nie.

ocenił(a) film na 7
missdesire

Absolutnie nie jestem fanka Zmierzchu i byłam ciekawa jak Kristen tutaj wypadnie, po seansie muszę przyznać że nie wyobrażam sobie chyba nikogo innego w tej roli!

użytkownik usunięty
nailpolish

Ja również byłam sceptycznie nastawiona do Kristen, ale dała radę i świetnie ucharakteryzowano ją na Joan. Jedynie mam uwagi do Dakoty - moim zdaniem przedstawiono ją tu zbyt wulgarnie. Oczywiście, Currie również była wyzywająca, aczkolwiek miała zupełnie inny typ urody,że tak powiem, nieco chłopięcy.

ocenił(a) film na 8
missdesire

Stewart jest jednym z większych atutów tego filmu .zagrała świetnie .

ocenił(a) film na 8
missdesire

Polecam, świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones