PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675905}
4,9 2 185
ocen
4,9 10 1 2185
The Saint
powrót do forum filmu The Saint

wreszcie! bo człowiek sie oczekał po Valu Kilmerze który był świetnym Świętym, a to tutaj... R O Z C Z A R O W A N I E Takich głupot to dawno nie oglądałem, tak źle wyreżyserowanych i jeszcze gorzej nakręconych że ze 3 razy już miałem wyłączyć, no ale jak sie kupiło trza obejrzeć do końca, a tam czeka na wszystkich fanów jedna wielka beznadzieja. Gratuluje wyboru kiepskiego filmu, przynajmniej nie jestem sam....

CyBerGH0ST

Dzięki za recenzję, i ostrzeżenie przez złodziejami czasu /scenażysta, producent, reżyser, aktorzy, promotorzy etc./.

ocenił(a) film na 4
CyBerGH0ST

Film faktycznie bardzo zły. To wygląda na pilot do serialu, który ostatecznie nie powstał. Jest jednak w nim pewien ciekawy smaczek, pojawiają się dwaj wcześniejsi (serialowi) odtwórcy roli Templara: Ian Ogilvy ("Powrót Świętego") i niezapomniany Roger Moore ("Święty").

ocenił(a) film na 1
CyBerGH0ST

Totalne nie porozumienie ten film... aż dziwi mnie jak w 2017 mogą powstawać takie gnioty...

ocenił(a) film na 3
CyBerGH0ST

Popieram, tak biedna realizacja, tak sztampowe rozwiązania w scenach akcji i fabuła pełna niedorzeczności. Scena z helikopterem mnie dobiła. Wszystko jest złe w tym filmie.

A tak z ciekawostek, jego nakręcono już w 2013 roku, jako pilot nowego serialu i oczywiście nikogo nie przekonał wtedy, więc postanowiono do kosza wrzucić projekt. Nie mam pojęcia, dlaczego teraz na światło dzienne wypłynął ten potworek.

CyBerGH0ST

Z Kilmera byl tak Swiety jak z koziej dupy reisen tasza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones