PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34111}
6,0 6 807
ocen
6,0 10 1 6807
The Wash. Hiphopowa myjnia
powrót do forum filmu The Wash. Hiphopowa myjnia

No film naprawdę śmieszny ,mnie się podobał bo 1 raz widziałem Snop Doga czy Dr.Dre w roli aktorów no cóż poradzili sobie całkiem niezle ,sam Eminem to był jego mały pokaz talentu .Komedia śmieszna jak to dwaj kumple pracują w tej samej myjni i nagle jeden muśi zostać szefem drugiego i zwolnić go z pracy ,okazuje się że musi to zrobić ten któremu przyjaciel załatwił tę robotę no i teraz nagle stają się wrogami jednak do czasu kiedy będą musieli uratować swojego szefa z rąk porywaczy .Eminem gra tutaj kolesia który został wywalony z fuchy i teraz dręczy swojego byłego szefa telefonami z pogróżkami :).No więc film nie jest na pewno nudny gdyż panowie raperzy tutaj zaserwowali nam małą dawkę humoru gdzie mamy przez cały film wiele zabawnych sytuacji a Snop Dog jest oczywiście sobą czyli a to myśli tylko o jaraniu no i o panienkach i melanżowaniu .Dr.Dre z drugiej strony jest trochę takim świętoszkiem który potem skłóci się z kumplem .No cóż dla tych raperów warto było zobaczyć .

użytkownik usunięty
Kinematograf

Zgadzam się film był całkiem spoko.Zobacz jeszcze film Starsky and Hutch razem ze Snoop Doggiem z 2004 też jest świetny.

ocenił(a) film na 8

mnie rozwaliła scena z "cztyry" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones