PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778179}

Obserwator

The Watcher
5,8 2 671
ocen
5,8 10 1 2671

Obserwator
powrót do forum filmu Obserwator

Dobre to

ocenił(a) film na 7

Po seansie jestem pozytywnie zaskoczony, to naprawdę dobre kino z niebanalną historią, a wiadomo, że w tych czasach ciężko się przebić. Wiele razy odwraca się akcja, zmienia zupełnie bieg, a wszystko zaczyna się bardzo niewinnie i w sumie jak cała masa innych tego typu historii. Jednak w tym thrillerze mamy to coś...coś, co wychodzi ponad przeciętność. Same postacie wypadają zacnie w swoich rolach, technicznie na poziomie, ale co najważniejsze samo prowadzenie fabuły, zarówno jak i sama fabuła w sobie, no i końcówka.. ;)
Polecam!

ocenił(a) film na 6
Rafii96

SPOILER!

Gdy film powoli dobiegał końca i okazało się że za wszystkim stoi sąsiadka pomyślałam że to takie typowe, łatwo było się domyślić. I jeszcze ta scena w szpitalu ze strzykawką, echh, takie to wszystko sztampowe, pomyślałam że szkoda, bo film nieźle się rozwijał i trzymał w napięciu. Aż tu nagle na końcu rozmowa matki z synem i nagle syn zaczyna mówić z sensem, normalnym i pewnym siebie głosem. Mały szok. I wielki plus dla filmu.
Swoją drogą - na końcu Mike bardzo przypominał mi Leonardo Di Caprio.

ocenił(a) film na 10
Sighma

Dla mnie mega szok, spodziewałem się zakończenia jak w produkcjach TV za parę groszy. Uwielbiam trafiać na takie filmy, które są znane nielicznym.

Sighma

Moze by tak do k...y nędzy ostrzec, ze spojler?

ocenił(a) film na 6
samaasia

A jakie słowo widzisz na samym początku mojej wypowiedzi?

ocenił(a) film na 5
Rafii96

Chyba musieliśmy oglądać dwa inne filmy. Fabuła tego "dzieła" jest wtórna. Nic nowego. Nawet specjalne sceny, które miały zagmatwać opowiadaną historie tego pomieszania nie wprowadzają. Już na samym początku można było się domyśleć kto za wszystkim stoi.

ocenił(a) film na 10
kwa007

Oczywiście każdy się domyślił.

ocenił(a) film na 7
Rafii96

Mi też się podobał i kompletnie nie rozumiem oceny. Ostatnio moje oceny różnią się diametralnie. To typowy thriller. Nie mogę się tu doszukać elementów horroru. Wg mnie warto obejrzeć i nie sugerować się niską oceną.

ocenił(a) film na 10
MaRQs89

Gatunki na FW podawane też diametralnie potrafią się różnić. ;)

ocenił(a) film na 10
Rafii96

Zakończenie wymiata. I jeśli to naprawdę na faktach ...

ocenił(a) film na 6
wmbco

Jest tylko inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Można na yt znaleźć podcasty o tej sprawie, ludzie tam dostawali bardzo dziwne listy, ale żadnego mordercy nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones