PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778179}

Obserwator

The Watcher
5,8 2 670
ocen
5,8 10 1 2670

Obserwator
powrót do forum filmu Obserwator

Przed obejrzeniem filmu zawsze zaglądam na filmweb aby sprawdzić czy jest on w ogóle wart mojej uwagi. Niestety filmu nie było i musiałam zaryzykować, ale jak się okazało nie było tak źle.
Nie jest to arcydzieło, a raczej film klasy B, ale naprawdę wart obejrzenia. Końcówka jest dość ciekawa. Polecam.

ocenił(a) film na 7
KarMach_1985

Film Klasy B chyba troszkę przesadziłeś był to dobry triller z ciekawym zakończeniem.Moim zdaniem dużo lepszy niż np horror Baba-Jaga co teraz poleci w kinach u Nas.Dla mnie tj film klasy B. Zdecydowałem się już nie sugierowac oceną na tym portalu gdyż bywa myląca jak w tym przypadku.

karol_336

Montaż tego filmu według mnie zaniżył jego ocenę. Nawiązałam do klasy B ponieważ z reguły są to filmy, które często mają na miernym poziomie - montaż, dźwięk, scenografię itd. Baba jaga po obejrzeniu trailera faktycznie nie zachwyca. Co do The Watcher to film bardzo ciekawy i do samego końca nie wiadomo jak się zakończy, co jest oczywiście na plus.

ocenił(a) film na 7
KarMach_1985

Co Ci się nie podoba w montażu tego filmu, bo ja może coś przegapiłem? xD
Jeżeli serio wchodzisz tutaj przed obejrzeniem każdego filmu i sugerujesz się oceną, czy komentarzami, to trochę słabo, bo serio ten portal potrafi mieć przeróżne i przedziwne oceny oraz opinie, albo pozaniżane albo ze zbytnią nadwyżką, a przecież najlepiej się ocenia po swojemu i każdy też ma inny gust. Jak widze np. ocenę 2-3.0 to ok, raczej shit, ale generalnie nie ma co na to patrzeć..

Rafii96

Trochę tych filmów już widziałam i z tego co widzę to Ty też :)....więc reasumując, mam jakąś wiedzę aby ocenić ten film i według mnie m.in. montaż, scenografia czy może to jakość taśmy filmowej- mogłaby być na lepszym poziomie i już byłaby ocena wyżej. Każdy ma swój gust/preferencje i takie jest moje zdanie. A co do FW, to często korzystam z tego serwisu przed obejrzeniem filmów i prawie zawsze ocena zgadza się z moją, więc mam jakieś podstawy aby się nim sugerować. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones