PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778179}

Obserwator

The Watcher
5,8 2 671
ocen
5,8 10 1 2671

Obserwator
powrót do forum filmu Obserwator

Oglądałem film razem ze swoją bojaźliwą kobietą i ani przez moment się nie zlękła. Pomysł na film ogólnie jest ok, ale realizacja tragedia ...
Buńczuczna puenta wypowiedziana przez Mike w nowo-wybudowanym domku na drzewie, o tym, że każdy tylko myśli o chęci bogactwa, domu i konsumpcji a nie patrzy co ma w sercu i wtedy pojawia się on, wielki orędownik i obrońca moralności i zdrowego rozsądku ludzkiego to jakiś śmiech :D Przecież on nie obserwował wielu rodzin i nie bronił świata przed zepsuciem ludzkim tylko upatrzył sobie jeden dom i męczył przez 3 lata pana Akimoto a później rodzine głównych bohaterów.
Poza tym po co to robił? Chcięli ten dom kupić? Czy chciał stać na straży czego? Jakiego zepsucia przecież rodzina wzięła kredyt i ledwo finansowo dawała rade żeby tam mieszkać.
Nic się kupy nie trzyma, nie polecam jest masa innych ciekawszych filmów.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Majtis

[SPOILER]

Może on puentę wypowiada nie tyle w kierunku swoich nowych opiekunów, co swojej matki. Zakup domu stał się obsesją, której skutkiem było zaniedbywanie syna. Tak przynajmniej próbuję sobie to tłumaczyć, bo w innym przypadku rzeczywiście ta przemowa jest bez sensu i nie odnosi się do niczego. Sama fabuła w mojej ocenie ciekawa, kilka zaskakujących zwrotów akcji jest, gdyby nie zakończenie, dałabym ocenę wyżej. Tak czy inaczej polecam, tragedii nie ma ;)

ocenił(a) film na 5
Majtis

Dokładnie,film przynudzał,zero polotu.Też żadnego głębszego sensu w tym filmie nie zauważyłem.A podobno jest zbudowany na prawdziwych wydarzeniach (Śmiech).Jedynie końcówka w miarę fajna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones