PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 360
ocen
7,7 10 1 178360
6,9 39
ocen krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Temat założony został z myślą, by nie zaśmiecać całego forum tego filmu nowymi informacjami na jego temat. Jeśli jesteście posiadaczami najnowszych informacji to wypisujcie je tutaj.

Pozdrawiam Prefect

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Oh rzeczywiście sorki pglądałem to dość dawno :/ a tak przy okazji to słyszałem że loki bedzie w avengers infiniti war pomagał avengersom dla mnie bomba :D

użytkownik usunięty
vangance

nie Amora tylko jej siostra jak już

ocenił(a) film na 7
Prefect

https://www.youtube.com/watch?v=9sZXYvlj-Ek

Prefect

Spekulacje
http://www.vcpost.com/articles/69768/20150525/female-thor-makes-debut-3-ragnarok -will-join-avengers-infinity.htm oby tak nie było.....

wort801

Będzie to oparte na mitologicznym ragnaroku. Nastąpi taki ciąg wydarzeń jak w mitologi na koniec jakaś postać za pomocą orange infinty gem cofnie się w czasie i wszystkiemu zapobiegnie, coś jak w filmie Książe Persji Piaski Czasu.
Śmieszny komentarz:

Ponoć w roli potężnego Jormunganda (węża, który zabije Thora ma wystąpić Kobra dziewczyna Tigera bonzo)

ziomekvo

Śmieszny komentarz:?? to moje stanie że nie chciałbym takiego rozwiązania w filmie zobaczyć.

wort801

To taka wypowiedź w stronę gimbusów. Nie na poważnie. Ale na serio z tą opcją o kamieniu czasu. Jeśli to się sprawdzi to zostanę wróżbitą.

ziomekvo

Serio, dokładnie o tym samym ostatnio myślałam! Kamień czasu byłby idealnym rozwiązaniem, żeby zrobić popisową rozwałkę i dramatycznie pozabijać wszystkich, a potem i tak walnąć happy end na koniec.

Skąd pomysł, że Time Gem jest pomarańczowy? A nie zielony?

HiddenStone

Bo zielony był ponoć u kolekcjonera w kokonie w scenie po napisach w strażnikach. W środku był ponoć Adam Warlock z zielonym kamieniem duszy.

HiddenStone

Ja osobiście nie widziałem tej sceny.

ziomekvo

Faktycznie, kokon był zielony http://d.ibtimes.co.uk/en/full/1392333/guardians-galaxy.jpg ale to jeszcze nie znaczy, że kamień będzie zielony. Tak jak berło Lokiego świeciło na niebiesko a kamień wewnątrz był żółty.

HiddenStone

Masz rację.

HiddenStone

To ten kokon. Nie był w scenie po napisach ale w środku filmu. Widziałem go ale myślałem że chodzi o inny kokon.

ziomekvo

Był w scenie po napisach. Jeżeli nie masz TTDW na dvd to możesz tą scenę obejrzeć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=rbtJZx-ShOE

HiddenStone

Dzięki

HiddenStone

To jednak oznacza, że w środku kokonu nie było kamienia bo kolekcjoner po otrzymaniu czerwonego mówi że potrzebuje jeszcze pięciu.

ziomekvo

W kokonie był (i uciekł po wybuchu) Adam Warlock, który w komiksach miał kamień, to nie znaczy, że go miał już siedząc w kokonie. Może będzie go szukał dopiero w nowych "Strażnikach".

HiddenStone

Skąd wiesz że był tam w filmie Warlock. Nikt tego nie mówił.

ocenił(a) film na 8
wort801

Boże... To wygląda jak jakiś żart... Nieśmieszny żart :]

użytkownik usunięty
Prefect

A wiecie może kto będzie reżyserem Ragnaroku?

Jeszcze nie zatrudnili reżysera, jest jeszcze wcześnie. Krążą plotki, że Marvel rozważa kogoś z tej trójki:
Adam McKay, Gareth Edwards, Matt Reeves.

Ale źródło tego "newsa" nie jest zbyt wiarygodne...

użytkownik usunięty
HiddenStone

ok dzięki :) dla Thora 3 wolałbym Gunna :)

Fajnie by było gdyby Strażnicy pojawili się w Ragnoroku

LordVader345

To by był jeszcze mniej poważny film niż "Mroczny Świat"... Obawiam się, że fani zjedliby żywcem za sprofanowanie Ragnaroku humorem ze Strażników.

HiddenStone

ale gdybyskład Strażników się zmienił w drugiej części na poważną to by uszło ale masz rację


p.s. zagłosujesz na moje głosowanie na forum IW part 1?

HiddenStone

Ponoć Thor ma walczyć z Thanosem w Ragnaroku

Zartanxxx

Skąd to "ponoć"? Jakieś źródło informacji?

HiddenStone

Akurat. Prędzej w Iw lub pod koniec Ragnaroku

HiddenStone

Strona Cinemablend

Zartanxxx

http://www.cinemablend.com/new/Thor-Fighting-Thanos-Ragnarok-71853.html
Takie tam spekulacje jakiegoś fana.

"If Thanos does appear in Thor: Ragnarok, we probably shouldn’t expect anything bigger than a minor appearance or cameo. What’s likeliest is yet another post-credits scene appearance where he steals the Tesseract."

HiddenStone

Thanos jakoś musi zdobyć Tesseract a ten jak wiadomo jest w Asgardzie więc wszystko wskazuje jednak na ich pojedynek

Zartanxxx

ale skoro Loki rzadzi to moze dogadac sie z Thanosem zeby go nie ukaral za strate kamienia umyslu

ocenił(a) film na 7
Zartanxxx

Ale rekawica nieskonczonosci tez byla w asgardzie. Widac ja w thorze w scenie w ktorej destroyer atakuje lodowych gigantow w skarbcu.

ocenił(a) film na 7
Negerfeld

A rekawice thanos juz ma. Pytanie czy ja dostal od lokiego czy sam sobie wzial...?

LordVader345

Strażnicy nie pasują do tak poważnego filmu

Plotka:
http://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rca+%22Thora%22+odpowie+za+trzeci%C4%85+cz%C4 %99%C5%9B%C4%87+przyg%C3%B3d+nordyckiego+boga-112038

użytkownik usunięty
LordVader345

wiem o tym od tygodnia...

Aha

Prefect

Będzie Sigyn? Bardzo chciałabym żeby pojawił się wątek żony Lokiego...

ChackieWhiskers

Scenariusz nadal się piszę, więc nic nie wiadomo... ale osobiście wolałabym zobaczyć Enchantress (Amorę, siostrę Lorelei, która już pojawiła się w "Agentach TARCZY", więc może to jakiś znak).
A Sigyn... nie wiem czy pasuje do Ragnaroku, bo trzeba by pokazać jak Loki ją przechytrzył, żeby go poślubiła, a potem ją porzuca chociaż ona nadal jest mu wierna, jakoś nie mam pomysłu na tą postać? Any ideas?
(Ale najbardziej to zamiast wprowadzania nowych postaci chciałabym, żeby rozwinęli postać Lady Sif, która ma w sobie duży potencjał, ale tak niewiele widzimy jej na ekranie.)

HiddenStone

Co racja to racja, nawet nie wiadomo czy Ragnarok będzie wydarzeniem (oby!) czy postacią.
Widziałam na zagranicznych forach przypuszczenia o pojawieniu się Sigyn... Fajnie by było gdyby pokazali jak Sigyn chroni Lokiego przed jadem węża, ale nie mam pojęcia gdzie mogliby to wcisnąć.

Tak! Chciałabym żeby odpuścili sobie nudną Jane i w końcu pokazali Sif

ChackieWhiskers

Jane jest najsłabszym ogniwem tych filmów, mam nadzieję, że ją sobie odpuszczą. Portman też nie wygląda na specjalnie zaangażowaną, co innego Jaimie, która sama jest fanką Marvela i słuchanie z nią wywiadów to przyjemność. Albo chociażby dlatego: http://screencrush.com/jaimie-alexander-sif-childrens-hospital/

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

chyba nie będą wracać do Jane, bo po co Thor miałby teraz wracać na Ziemię skoro bada sprawę kamieni nieskończoności. Poza tym w z tego co słyszałam scenę końcową kiedy Jane wybiega do Thora i się całują to już nie grała Portman tylko żona Hemswortha , bo Portman się juz nie pojawiła. I wątpię żeby miała ochotę jeszcze grać w filmach marvela.

HiddenStone

Jane jest nudna, nie lubie jej. A w ogole co jej postac wnosila do komiksu?
i dziwie sie troche jej bo znala Thora ze 2dni a pozniej 2lata prawie na niego czekala

ocenił(a) film na 9
ChackieWhiskers

A Sigyn była w komiksach bo w mitologii to na pewno , bo mniej więcej znam mitologie norweską?

paula0fm

To akurat dlatego, że to były dokrętki i Portman nie mogła być na planie. Szczerze mówiąc nie wiem jak to rozwiążą, bo każdy film opierał się na schemacie, że mamy historię opowiedzianą z punktu wiedzenia Thora w Asgardzie i Jane na Ziemi, którzy się spotykają i w ten sposób akcja toczy się i tu i tu. Być może część widowni (głównie męskiej) byłaby zawiedziona, jeżeli w ogóle jej nie będzie, ale liczę, że będzie jej znacznie mniej, albo jakoś sensownie wytłumaczą czemu jej nie ma. Miałam nadzieję, że plotki o ich rozstaniu są prawdziwie i już w AoU wyjaśni się, że nie są razem, ale niestety nic takiego nie było...

Tak, Sigyn była w komiksach (tych starszych z tego co kojarzę), ale nie była jakaś główną postacią. Była żoną Lokiego, poślubił ją podstępem, bo uważał, że jej piękna. Ona była mu wierna i zawsze stawała po jego stronie, kiedy jej potrzebował. http://30.media.tumblr.com/tumblr_lu5l8dTPAH1qlug1yo1_500.jpg
Niby Loki ją za to kochał, ale i tak traktował ją beznadziejnie, a potem porzucił. Chyba zginęła w trakcie Ragnaroku. Taka żona co trwa przy mężu nieważne ile razy by ją zdradził i okłamał, to raczej nie jest dobry materiał na współczesną żeńską bohaterkę...

ocenił(a) film na 9
HiddenStone

Wiesz nie będzie Jane ,chyba że wspomnieniach Thora ani Ziemi dlatego że akcja filmu nie będzie bezpośrednio dotyczyć Ziemi. W pierwszej części Thor był zesłany na Ziemię za karę, a w drugiej Ziemia była centrum wydarzeń a dokładnie Londyn, poza tym zrobili powody powrotu Thora , bo Jane zniknęła z " radaru ".

I chyba Ragnarok będzie się dział jednocześnie z Civil War. Jakby się pojawił na Ziemi to i Wojnie Domowej .

Tak myślę.

paula0fm

Jest coś w tym,nie bez powodu Thor wrócił do Asgardu podczas gdy na ziemi trwała by wojna domowa to i on by się zjawił. Ja się tylko zastanawiam czy Thor stoczy walkę z Thanosem o Tesseract czy jednak pojawi się Surtur

HiddenStone

Loki zawsze mógłby poślubić Sigyn jako Odyn, a potem zostawić przy sprowadzaniu olbrzymów do Asgardu :) jako żona musi mu pozostać wierna i tak by się to kręciło. Ewentualnie po ślubie mogłaby odkryć, że Loki jest Odynem i wydać go pozostałym, przez co zostałby przykuty pod wężem jak w mitologii, a ona bidna by siedziała i zbierała jad.
Nie znam marvelowskiej wersji Ragnaroku, o ile takowa istnieje, ale mam nadzieję na tony nawiązań do oryginalnej mitologii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones