PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536509}

Pure

Till det som är vackert
7,1 527
ocen
7,1 10 1 527
Till det som är vackert
powrót do forum filmu Till det som är vackert

Polecam, film o pasji, namietnosciach, roznicach społecznych i muzyce klasycznej:) No i aktorka, której wróze wielka kariere z tak plastyczna twarza:)

ocenił(a) film na 9
pogodn00

Po prostu zajebista jest :)

ocenił(a) film na 9
pogodn00

Dla mnie również genialny. Dość szablonowa historia poprowadzona w taki sposób, że nie można się od niej oderwać. Plus przesycony morałami w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chyba jeszcze nigdy nie zawiodłam się na skandynawskim kinie... ;) Alice to genialna aktorka, myślę, że potrafiłaby zagrać każdą rolę... Zarówno XIX-wiecznej arystokratki jak i XXI-wiecznej dziewczyny z marginesu społecznego.

ocenił(a) film na 9
pogodn00

No i wywróżyłeś jej tą karierę. Mam tylko nadzieję, że zagra więcej w filmach tak dobrych jak "Ex_Machina" i raczej będzie unikała bezsensownych filmów jak "Siódmy syn".

pogodn00

Tak, Vikander jest znakomita. Nie znam wszystkiego w czym zagrała ale chyba nie przesadzę, jesli powiem, że to j jedna z absolutnie jej najlepszych ról. I to w tak młodym wieku!

pogodn00

haah, no to dobrze wywróżyłeś.
A gdzie można film obejrzeć ;?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones