PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181137}
6,3 12 368
ocen
6,3 10 1 12368
7,2 44
oceny krytyków
Titane
powrót do forum filmu Titane

Są takie filmy, na których głupi się uśmieje albo przynajmniej zawiesi oko, a mądry zrozumie. Dzień świra, chociażby. Czasem jednak autorzy zapominają, że film ma oglądać ktoś jeszcze, nie tylko on sam, i może być to człowiek myślący nieco inaczej. I według mnie to jest właśnie taki film. Coś autor miał z pewnością na myśli, coś chciał przekazać, ale zagmatwał to i obudował swoistą ohydą, która skłania ludzi do wychodzenia w trakcie seansu. Ja dotrwałem do końca, ale bardziej zapamiętam tą ohydę niż przekaz. I powiem więcej: dla mnie to był brudny i brutalny film o morderczyni z jakimiś samochodowymi odchyłami, której udaje się ukryć pod płaszczem zaginionego lata temu syna. Udaje oczywiście do czasu. Czy ma to głębszy sens? Nie zaprzeczam, ale dla mnie nie jest to dobry sposób na przekazanie mi tego sensu. Więcej, to jest bardzo zły sposób. Plus za aktorstwo i niektóre pojedyncze sceny, tyle.

CyganFilip

Tak naprawdę to wszystkie wątki (człowieka-postapo, zmienna seksualność, wątek ojca itp.) były CLICHE... Banalne, tandetne, za proste, wyłożone jak krowie (i rozłożone)...

ocenił(a) film na 3
CyganFilip

zgadzam sie. niestety ja nie dotrwałem do końca….

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones