PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187}
7,3 781 415
ocen
7,3 10 1 781415
7,4 44
oceny krytyków
Titanic
powrót do forum filmu Titanic

Po dłuższej przerwie,Titanic wraca,w końcu polsatowi przyszedł rozum do głowy i dadzą dwie części w całości,tyle że pewnie film bedzie trwał 4 godziny licząc ich reklamy...

ocenił(a) film na 10

na teleman.pl jest napisane, że będzie od 20.05 do 00.30 czyli prawie 4 i pół godziny = godzina reklam XD Ale dobrze, że w całości, będzie można sobie nagrać :D

Gracu999

Lepiej kup sobie na DVD. Fortuny nie kosztuje. ;P

ocenił(a) film na 10
Kurzi32

Niby 25 zł, ale zawsze jakoś tak inne filmy kupuje i jakoś już nigdy nie ma na tego Titanica xD, np. ostatnio kupiłem sb kolekcje F&F

Gracu999

Ja co miesiąc zakupuję do 100 zł z 7/8 filmów, ale chyba powiększę kolekcję. ;-)

ocenił(a) film na 10
Kurzi32

Zależy, bo np. gdy jest premiera filmu na dvd, to kosztuje 40-50 zł, teraz czekam na 20 czerwca na premiere Snajpera na DvD ;)

ocenił(a) film na 10
Kurzi32

Ja oglądałam niedawno w necie.Żadnych reklam, pełen komfort. Oczywiście znam ten film od czasów polskiej premiery ale wciąż nieustannie robi na mnie to samo nadzwyczajne, wzruszające wrażenie. Zawsze tak będzie

użytkownik usunięty

wreszcie w całości

właściwie nie aż tak dłuższej przerwie w tamtym roku w polsacie leciało w czerwcu w dwóch partach :P

kurde, obejrzałam już chyba z dwadzieścia razy i za każdym razem uronię łzę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones