PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793838}

To: Rozdział 2

It: Chapter Two
6,1 64 613
ocen
6,1 10 1 64613
5,4 26
ocen krytyków
To: Rozdział 2
powrót do forum filmu To: Rozdział 2

Od oglądania tego 3 godzinnego nieporozumienia, omijać szerokim lukiem

ocenił(a) film na 8
tgaw

Zupełnie nie zrozumiała dla mnie opinia. Jakby czlowiek nie lubiacy horrow poszedł na seans i dał negatywną opinię bo był straszny ...

użytkownik usunięty
tgaw

Ciekawszym i na dodatek bardziej twórczym.

ocenił(a) film na 2
tgaw

Potwierdzam xD

ocenił(a) film na 3
tgaw

Potwierdzam. Ten film to jakaś pomyłka. Mnie nic tam nie wystraszyło. Śmiech przez łzy, że aż tak długo trwa ten film.

ocenił(a) film na 8
Omahyra

Horror z definicji to nie tylko strach A występowanie nadprzyrodzonych zjawisk.

ocenił(a) film na 4
efta18

Mylisz horror z sci-fi/fantasy

ocenił(a) film na 8
roberttorcida

Może czas zerknąć na definicję słowa horror.

efta18

Czyli dla ciebie wystarczy, że w filmie występują nadprzyrodzone zjawiska i od razu jest to horror? Ducha Kacperka też uważasz za horror? Aż z ciekawości spojrzałem na definicję horroru w dwóch różnych słownikach i raczej definicja w obu wyglądała inaczej niż to co piszesz.

A sam film rzeczywiście bardzo przeciętny, przydługi i więcej w nim śmiechu niż strachu, plus całość jeszcze psuje przeciętne CGI, efekty praktyczne robiłyby lepszą robotę.

ocenił(a) film na 6
tgaw

Potwierdzam

ocenił(a) film na 8
tgaw

Jak ktoś nie czytał książki przed obejrzeniem filmu. To ten film dla niego będzie słaby. A jak ktoś zna twórczość Kinga. To ten film mu się bardzo spodoba.

ocenił(a) film na 3
tgaw

Potwierdzam. Obierałam wczoraj ziemniaki, a wieczorem włączyłam film. Ziemniaki były ciekawszym zajęciem, film mnie tak wynudził, że zasnęłam po ponad 2 godzinach. Chyba i tak długo wytrzymałam. Do teraz się zastanawiam co to miało być?

xxx321

To chyba oznacza, że nie zdaliśmy testu klauna i za 27 lat czeka nas powtórka z nudy. A mogłem obrać ziemniaki na cały tydzień… Damn

ocenił(a) film na 3
xxx321

No właśnie, zasnąć na horrorze, To jest niewyobrażalne a jednak możliwe :( To(2) pokazuje jaki ten film jest kiepski. I ta gumowa kukła z językiem, normalnie jakby się cofnąć do lat 80'

ocenił(a) film na 9
tgaw

NIE zgadzam się. Świetny seans

ocenił(a) film na 3
tgaw

Też potwierdzam, bardzo słaba ekranizacja, chociaż książka również niczym nie zachwyca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones