PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259289}

To nie jest kraj dla starych ludzi

No Country for Old Men
7,6 241 180
ocen
7,6 10 1 241180
8,3 39
ocen krytyków
To nie jest kraj dla starych ludzi
powrót do forum filmu To nie jest kraj dla starych ludzi

Zakończenie zupełnie nie mówi nic, rola Tomy Lee Jonesa bardzo nie jasna, niby ważna postać, a tak naprawdę nie wnosi nic. Główny bohater, znika pod koniec filmu i nie pojawia się w nim już do końca. Plusy tego filmu to gra tego psychopatycznego mordercy, nieźle trzymające w napięciu wstawki w motelach. Na minus brak głębszego sensu fabularnego(albo ja nie widzę...) i nic nie wyjaśniające zakończenie.

ocenił(a) film na 9
Principino_JG

Właśnie o to chodzi, że te niedopowiedzenia mają Ciebie zmusić do refleksji, a nie wszystko podane na tacy, film ma poruszyć wyobraźnię.

ocenił(a) film na 7
Principino_JG

Wiesz, że główny bohater umarł, tak?

ocenił(a) film na 10
Mery_98

Hehehe chyba uwagę Principino_JG zaprzątało co innego podczas oglądania. Później ludzie krytykują, a nawet dobrze filmu nie obejrzeli :D

ocenił(a) film na 4
Kryychaa

Heheszki nie na miejscu. W mojej opinie umniejszać to ma powadze osoby która komentujesz - wyśmianie, obśmianie itp.

Ja również nie rozumiem tego filmu. Oglądaliśmy w pełnym skupieniu z żoną i totalnie nie rozumiem zachwytów na tą pozycją filmową. U mnie dostała 4*

ocenił(a) film na 10
Franc77

Trzeba lubić kino egzystencjalne.

ocenił(a) film na 10
Kryychaa

http://kino-braci-coen.eprace.edu.pl/1223,%3Ci%3ETo_nie_jest_kraj_dla_starych_lu dzi%3C-i%3E_Zlo_w_swiecie_samotnosci_i_brutalnosci.html ciekawa analiza

ocenił(a) film na 10
Franc77

W drugą stronę - Ja nie rozumiem jak ten film mógł Cię nie zachwycić.
Świetna gra aktorów, trzyma w napięciu w każdej akcji, prosta jak najbardziej realna historia i najważniejsze - klimat.
Dla mnie arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
Principino_JG

No co tu rozumieć, facet zabiera lewą kasę gangsterom a oni chcą ją odzyskać.
Jest też policjant stary zmęczony życiem i profesją, gangsterzy chcą dorwać faceta policjant też.
Czarne wygrywa w tym przypadku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones