plakat filmu Toksyczna miłość

Toksyczna miłość

Pelican Blood
6,4 903
oceny
6,4 10 1 903
820
chce zobaczyć
{"type":"film","id":499769,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Toksyczna+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2010-499769/tv","text":"W TV"}]}
Toksyczna miłość
  • Cineman - https://cineman.pl

    wypożycz
    od 6,90 zł


Młody londyńczyk Nikko po bolesnym rozstaniu z dziewczyną, Stevie, koncentruje cała swoją uwagę na ulubionym hobby – obserwowaniu ptaków. Kiedy powoli udaje mu się odzyskać równowagę psychiczną, Stevie znowu pojawia się w jego życiu. Przyjaciele ostrzegają chłopaka, że dziewczyna ma na niego destrukcyjny wpływ. Poznali się zaMłody londyńczyk Nikko po bolesnym rozstaniu z dziewczyną, Stevie, koncentruje cała swoją uwagę na ulubionym hobby – obserwowaniu ptaków. Kiedy powoli udaje mu się odzyskać równowagę psychiczną, Stevie znowu pojawia się w jego życiu. Przyjaciele ostrzegają chłopaka, że dziewczyna ma na niego destrukcyjny wpływ. Poznali się za pośrednictwem strony dla osób, które zamierzają popełnić samobójstwo i obiecali sobie, że odejdą stąd razem. Nikko jednak nie może się oprzeć sile, która przyciąga go do dziewczyny.

Toksyczna miłość zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.