Tonia i jej dzieci

2011 57 min.
7,1 502
oceny
7,1 10 502
440
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
{"type":"film","id":615910,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tonia+i+jej+dzieci-2011-615910/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tonia i jej dzieci
 • Zaślepiona komunizmem matka, która mimo, że przez komunistów została uwięziona, pobita, opluta, zhańbiona, to i tak nadal wierzyła w komunizm. A jej dzieci podchodzą do tego zupełnie bezkrytycznie. Syn skrytykował ojca, który zakazał matce spotykania się z koleżanką-trockistką, ale złego słowa nie powiedział na matkę, totalnie opętaną przez chorą ideologię, która zostawiła dzieci w domu dziecka, żeby tylko zająć się pracą w komunistycznej partii. Nawet Łoziński zwrócił na to uwagę, że przecież można było działać, ale mieć dzieci w domu, ale oni w ogóle się tym tematem nie zajęli, nawet mu nie odpowiedzieli na to. To chyba nawet nie są Polacy, bo choć dobrze mówią po polsku, to ani słowa o Polsce... Polska ich nie interesuje, co najwyżej interesuje ich komunizm.

 • Wolfgang1984 tak właśnie wyglądają relacje żydowskie z żydami i resztą świata. Jakimi dziećmi komuniści mają się zajmować ? Swoimi ? Przecież komuniści nie mają żadnej własności tym samym i dzieci, "wszystkie dzieci nasze są".
  Jeśli jesteś zainteresowany tematem to koniecznie musisz przestudiować tematykę Kibuców. I to dosłownie przestudiować nie tylko przeczytać jakiś artykuł.
  Komunizm to ideologia żydowska.
  Jest to jeszcze gorsze zjawisko niż tę ideologię wdrażali Niemcy. Skąd się to wzięło u Niemców właśnie z ideologii żydowskiej z komunizmu.
  Porywają dzieci i umieszczają w Kibucach.
  Kibuc jest to kołchoz żydowski. Praca u podstaw dzieci na roli...