PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671416}

Top Gear: Najgorszy samochód w historii

Top Gear: The Worst Car In The History Of The World
7,9 5 525
ocen
7,9 10 1 5525
Top Gear: Najgorszy samochód w historii
powrót do forum filmu Top Gear: Najgorszy samochód w historii

Szczególnie dla takiego fana motoryzacji, jak ja. Jedyne co mi przeszkadzało, to montaż. Ja lubię długie ujęcia, które pokazują wszystko. A przy takim poszarpanym montażu niewiele można zobaczyć i człowiek zaczyna się zastanawiać ile dubli potrzebowali na każdą scenę, skoro nie mogą pokazać tego w jednym ujęciu.
Ale za to panowie Clarkson/May we wspaniałej nieco geriatrycznej formie!

ocenił(a) film na 7
zombiecamel

Zgadzam się, rozrywka gwarantowana no i sentyment w postaci FSO. Niektóre ujęcia faktycznie szarpane, szczególnie te z Cosworthem, ale reszta super. I nie sądziłem, że w miare nowe auto wybiorą tym najgorszym ; )
A wspomniana geriatryczna forma - to ogromny plus xD Uwielbiam te ich wiekowe narzekanie, pod śmiechiwanie i wspominanie ; D

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Ja się pytam gdzie jest fiat multipla ?

ocenił(a) film na 7
bzykus100

Fiat Multipla to był najbrzydszy samochód, ale nie najgorszy pewnie. Spokojnie zabrał 6 osób w podróż, a podzespoły miał sprawdzone. Hyundai Matrix to dla mnie porażka zupełna. Ale TopGear ma swój wyszukany smak więc wybór Lexusa jednych dziwi a innych zupełnie nie ; )

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

Pracowałem kiedyś w salonie fiata , multipla jest pod każdym względem beznadziejna.

ocenił(a) film na 8
bzykus100

Multipla była raz u Clarksona w starym filmie Top 100 cars. Wylądowała na około 90 miejscu, wiec raczej nie nadawałaby się tutaj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones