Top Gear: Najgorszy samochód w historii

Top Gear: The Worst Car In The History Of The World

2012 1 godz. 13 min.
7,9 5 388
ocen
7,9 10 5388
1 239
chce zobaczyć
{"type":"film","id":671416,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Top+Gear%3A+The+Worst+Car+In+The+History+Of+The+World-2012-671416/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Top Gear: Najgorszy samochód w historii
  • Witam! tak wiem, że temat jest o filmie ale mnie ciekawi czy kogoś zainteresował fakt czemu w bazie filmwebu nie ma żadnej wzmianki o tym serialu? Już rozpoczął sie 19 sezon, ja wysłałem już 3 prośby o dodanie tej pozycji do seriali ale nadal nic... trochę todziwne według mnie, dlaczego osoby weryfikujące nie akcteptują kontrybucji TG?
    pozdrawiam

• conradez U mnie to samo, ja także wysłałem ostatnio propozycję dodania tej pozycji i z chęcią bym ten serial zredagował ;p Przydałby się w bazie filmweba.

• Martino1989 no dokładnie! odcinków wraz z odcinkami specjalnymi jest cała masa, gościnnie występuje wiele aktorów wielkiego ekranu, ciekawostek do zamieszczania też cała masa i fajnie było by tylko wszystko zawrzeć w jednym miejscu, niby jest o tym wszystkim na wikipedii ale od czego jest ten portal???

• conradez Bo to jest program telewizyjny a nie serial.

• 1992kamil no to niech łaskawie dodadzą opcję dołączania programów telewizyjnych do bazy
    Top Gear jako program (uściślijmy) motoryzacyjny ma większą popularność od sporej liczby seriali bardziej lub mniej głupkowatych...

• conradez Tak również jestem za Oglądałem właśnie 1 odcinek 16 serii pomyślałem że mega super ocenie na filmwebie a tu nic nie ma dla mnie to wielka klasyka w programach nie tylko motoryzacyjnych ale po części komediowo przygodowo historycznych z racji wielorakiej różnorodnej i bogatej zawartości każdego sezonu .

• 1992kamil W takim razie czemu Alfabet Mafii jest w bazie filmwebu ? Jest to serial dokumentalny telewizyjny podobnie jak Top Gear.

• perun_6 Top Gear to program telewizyjny. Filmweb to portal, na którym znajdują się filmy i seriale. Jeśli miałoby tu być Top Gear, to musiałoby tu również znaleźć się miejsce dla Automaniaka, Zakupu kontrolowanego, Piątego biegu, Szymon Majewski Show itp. itd.

• 1992kamil Zgadza się. Ameryki nie odkryłeś.

W takim razie co tu robią gry komputerowe ? Chyba bliżej Top Gear do filmów i seriali niż gierce na peceta.

• perun_6 Jak widać Filmweb dodał do swojej bazy ocenianie gier. Taki inny rozdział:)

Kiedyś też założyłem taki temat i jedna osoba mi odpisała, że kiedy chciała dodać serię TG to jej odpowiedzieli, że jest to program telewizyjny i występują tam osoby gościnne, zaproszone.
    Dość długie zdanie mi wyszło:) Tak czy siak FW jednak ma swoją granicę.
    Najwidoczniej gdyby można było ocenić TG to i byłoby można oceniać wyżej wspomniane programy (Automaniak, Piąty bieg itp.)

• lukasz12548 Ktoś się dawno temu wypowiadał, że wprowadzenie gier to chwyt czysto komercyjny, dlatego, że pojawiły się na głównej reklamy gier komputerowych. Każdy wie, że jest to biznes porównywalny z filmami (niejeden polski reżyser chciałby mieć budżet na film równy z budżetem nowego GTA).

Nie wiem ile w tym prawdy ale coś jest na rzeczy. Osobiście wolę portal gry-online jeśli już chcę poczytać czy coś wyszukać w tego typu rozrywce.

Wracając do Top Gear - wystarczy obejrzeć jeden odcinek, żeby wiedzieć, że kręcone jest to z większym rozmachem, budżetem, finezją i smakiem, niż większość polskich filmów fabularnych. Postawcie taki TG obok Zakupu Kontrolowanego ;)

• yeticzek ocenił(a) ten film na: 8

1992kamil jak są takie hiciory jak "Trudne sprawy" czy "Dlaczego ja" to ja nie wiem komu tu TG nie pasuje...

• conradez uwielbiam Top Gear :D