PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840492}

Mortal

Torden
5,4 1 541
ocen
5,4 10 1 1541
Torden
powrót do forum filmu Torden

Pilot?

użytkownik usunięty

Ok. Szału niema, ale... Czy tylko ja miałem wrażenie że oglądam pilot jakiegoś serialu?

Czemu ludzie coraz częściej piszą "niema", zamiast "nie ma"? Dawniej tego nie było. Czy ten naród jest coraz głupszy?

użytkownik usunięty
yossarian84

Bogu dzięki za takich jak Ty - stróżów poprawnej polszczyzny. Podnosisz standardy w narodzie.

Dziękuję. Po prostu uważam, że może być tak, że jeśli ktoś nie potrafi poprawnie napisać wyjątkowo prostych słów w swoim ojczystym języku, to może być skrajnym debilem, kretynem, przygłupem, a i również idiotą. Bo chyba zgodzisz się z tym, że bycie niemym nie jest jednoznaczne z nie posiadaniem czegoś? Wiem że tak, więc tym bardziej cieszy mnie, że doceniasz moją walkę!

użytkownik usunięty
yossarian84

Pfff... A pomyślałeś może, że jestem świadom błędu, ale nie mam jak tego usunąć-edytować? A zaliczanie mnie do debili przez brak spacji między dwoma słowami to już grubiaństwo? A i pomijam fakt, że to co napisałeś to zwykłe czepialstwo nic nie wnoszące to tematu. Polecam założyć tu wątek poprawnego posługiwania się językiem. A myślą przewodnią tegoż niech będą słowa W. Młynarskiego: "póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nam nie rośnie". Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5

w pełni się zgadzam... film urywa się jakby w trakcie trwania... i właściwie jest o niczym... ledwo się zaczął i już się skończył...

Też dokładnie to samo pomyślałam. Ogólnie film wydawał się ciekawy, ale bezsensowna końcówka wszystko zepsuła. Tak jakby była wstępem do serialu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones