PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485388}

Tornado w Nowym Jorku

NYC: Tornado Terror
3,9 2 613
ocen
3,9 10 1 2613
Tornado w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Tornado w Nowym Jorku

Błagam, pomijając te ''powalające'' efekty specjalne, grę aktorską i tą''niesamowitą''fabułę , mógłby ktoś jeszcze pomyśleć o końcówce i o czymś , co byłoby punktem kulminacyjnym ......;/ Czy odczuwaliście to samo...?

ocenił(a) film na 2
Anelida

Mina psa na ostatnim ujęciu tego dzieła, podsumowuje moje odczucia.
Kino klasy C albo niżej. Pomysłodawca tego filmu, może sobie podać rękę z twórcami Sharktopusa.

ocenił(a) film na 1
Mrs-B

Dokładnie .haha :)

ocenił(a) film na 2
Anelida

Nazwanie tego "filmu" katastroficznym to jakieś nieporozumienie. To ewidentnie komedia, na której ubawiłam się do łez. Dawno się tak dobrze nie bawiłam, chyba od czasów "Seksmisji" się tak nie śmiałam :D Najśmieszniejsza scena filmu - strażak polał piorun wodą (chyba każde dziecko wie, że woda przewodzi prąd i np. nie wolno suszyć włosów suszarką nad wanną pełną wody), a zaraz po jego spaleniu wykonano telefon do "służb specjalnych" z komunikatem, że woda przewodzi prąd i żeby kolejni "inteligentni" strażacy nie próbowali igrać z piorunami za pomocą wody. A tak na serio, to jakim cudem wyszkolony strażak, który umie udzielić pierwszej pomocy, jest na tyle zaradny, że nosi ze sobą latareczkę, nie wie tak prostej rzeczy i wręcz popełnia samobójstwo, bo tylko tak można nazwać polewanie prądu strumieniem wody...

ocenił(a) film na 1
Anka93_16

Dokładnie. Ten film katastroficzny jest totalną katastrofą ..

ocenił(a) film na 8
Anka93_16

Coś słabo oglądałaś ten film skoro nie zauważyłaś tego, że polewając wodą "piorun" uratował dziennikarkę, która stała w tamtym miejscu, tym samym ściągając na siebie wyładowanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones