PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733048}

Totem

2,8 3 987
ocen
2,8 10 1 3987
1,8 5
ocen krytyków
Totem
powrót do forum filmu Totem

Peja i Kaen mają zagrać więc czekam ;) Oglądałem trailer to Kaen nawet tam miał maskę czy on będzie w tym filmie nawet paradował w tej masce ? myślałem że ją zdejmie do filmu ? Peja ma zagrać będę ciekaw jak wypadnie bo film ma być o dilerach narkotyków i o jakimś chłopaku co walczy z tym światem i próbuje w nim przetrwać i uratować swojego brata bodajże i wpada w sidła niebezpieczeństwa i musi walczyć o przetrwanie .Mnie ciekawi jak pan Starejki sobie poradzi jestem pewien że będzie super bo zna się na takich sprawach i będzie pasował idealnie do tego filmu :) Rychu Peja też myślę że tutaj się wykaże premiera wyczytałem zima może i trzeba czekać ale myślę że będzie warto już czekam na ten film i jestem pewien że Kaen będzie świetny i będzie warto czekać na premierę .Myślę że pan Jakub nie zawiedzie i nagra dobry film i że ci ludzie co tam zagrają świetnie się wpasują w swoje role bo to mają grać świeżaki amatorzy co mieli do czynienia z takim światem dilowania . Kaen aktorem niemożliwe zapewne to będzie dla hejterów ale myślę że ludzie zmienią o nim zdanie jak zobaczą jego talent aktorski :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones