PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 50 870
ocen
7,4 10 1 50870
7,4 27
ocen krytyków
Toy Story 4
powrót do forum filmu Toy Story 4

Ja osobiście się bardzo cieszę, że ta nowa część powstała.
I nie patrzę na nią w kategoriach "zostawmy świetną trylogię w spokoju, bo czwartą częścią można ją spartaczyć".
Być może i tak będzie. Jednak pamiętajmy o tym, że jest to film dla dzieci. Wśród zalewu naprawdę syfiastego, dziecięcego kina, możemy podsunąć obecnym kilkulatkom kawałek naszego dzieciństwa, pięknej, zabawnej i mądrej bajki.
Nie myślmy tylko o sobie, dorosłym już pokoleniu, że coś się nam zepsuje.
I tak, owszem, można dzieciom puścić trzy pierwsze części. I ja tak zrobiłam z moim synem.
I wiecie co? Pokochał Chudego. Pokochał go, a w sklepach były pustki w temacie Toy Story. Chudego zamawiałam mu z Chin, bo w Polsce nic już nie było dostępne.
Teraz rynek odżywa, dzieci odkryją Chudego i spółkę na nowo, być może polubią go tak jak my polubiliśmy w dzieciństwie. Mogą obejrzeć film na dużym ekranie, a nie tylko na domowym telewizorze. Mają szansę mieć zabawki i ubrania z ulubionymi bohaterami. Mogą mieć w swoich rodzicach kompana do zabawy i wspólnego oglądania Toy Story, bo obudzi się w nich sentyment, pamięć własnego dzieciństwa.

I, wg mnie, właśnie w tych kategoriach powinniśmy patrzeć na ten film. Jako łącznik między pokoleniami.

ocenił(a) film na 9
_yesterday_

Dobry film obroni się nawet po wielu latach. Tym różnią się klasyki od chwilowej mody. Więc Toy Story spokojnie mogłoby sobie leżeć i być pokazywane kolejnym pokoleniom i wcale nie musi być kolejnej części by o marce przypominać. No chyba że ktoś ma tak ślepo podążające za modą dzieci, co jak coś nie jest popularne to jest be.

Ja rozumiem, że ludzie nie chcieli widzieć marki swojego dzieciństwa zepsutej. Ale na szczęście 4 częśc poszła jeszcze dalej niż 3. I właściwie jak się zastanowić to na wielu polach jest głębszym pożegnaniem z marką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones