PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 50 879
ocen
7,4 10 1 50879
7,4 27
ocen krytyków
Toy Story 4
powrót do forum filmu Toy Story 4

Wiem, że jest scena w trakcie napisów końcowych. Niestety spieszyłem się i musiałem wyjść z kina. Czy ktoś mógłby mi napisać krótko o czym była ta scena?

Kowalski356

Podbijam pytanie

ocenił(a) film na 8
Kowalski356

Jest parę scen. W pierwszej Chudy, Boo, Duke Kaboom i para pluszaków znajdują się na stoisku z grą na festynie, gdzie pomagają potajemnie dzieciakom wygrywać zabawki za trafianie do celów. Chłopak pracujący tam w ogóle nie patrzy, co dzieje się na stoisku, bo zasłuchany jest w muzykę ze słuchawek. W drugiej pokazano, jak udało im się rozdać wszystkie zabawki ze stoiska i dopiero po tym wszystkim pracownik stoiska zauważa, że wyzerowano go z zabawek. Trzecia to pokój Bonnie, gdzie dziewczynka wraca z zerówki, rzuca plecak na podłogę, jak na początku filmu, a z niego wychodzi Jessie. Przedstawia pozostałym zabawkom nowy twór Bonnie - damską wersję Sztućca. Oczywiście pan Sztuciec jest nią oczarowany, choć wygląda równie jak śmieć, jak on.

Aha, i gdzieś tam jest jeszcze scena, w której pluszowa kaczka i królik atakują pracownika stoiska na festiwalu w podobny sposób, co przy omawianiu planu na staruszkę w sklepie z antykami. Królik strzela laserami z oczu, powiększają się do ogromnych rozmiarów niczym Godzilli, a potem oczywiście okazuje się, że to była znowu tylko ich wyobraźnia, ale zrobili nią wrażenie na Duke'u Kaboom.

Seternam

Dzięki za odpowiedź!

ocenił(a) film na 10
Seternam

No i jeszcze w tej scenie z żeńską wersją Sztućka, ona tak samo jak to wcześniej Sztuciek patrząc po pokoju nazywa zabawki śmieciami na co Sztuciek jej prostuje, że to nie śmieci a zabawki i że on jej wszystko wytłumaczy. Ona wtedy pyta egzystencjonalnie "Ale dlaczego ja żyję?", a Sztuciek na to dość filozoficznie, że tego to i on już nie wie;-)

ocenił(a) film na 6
Seternam

Wielkie dzięki, nieco rozczarowany tą częścią szybko ulotniłem się z kina i nawet jakoś nie pomyślałem, że mogły być jakieś sceny po napisach.

ocenił(a) film na 10
Kowalski356

No i na samiuśkim końcu po napisach jest tradycyjne logo Pixara gdzie zamiast lampy po literze "I" skacze sobie na swoim motocyklu Druch Wybuch popisując się akrobacjami po czym przychodzi ten komandos z piaskownicy lunaparku co to mu nikt nie "przybijał piątki" i wreszcie udaje mu się przybić piątkę z Druchem po tych popisach:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones