PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271605}
4,7 4 345
ocen
4,7 10 1 4345
Train. Rzeźnia na szynach
powrót do forum filmu Train. Rzeźnia na szynach

Spoilery... Szczerze, to film był tak pełny absurdów, że aż śmieszny.
Po 1. te laski to były mega inteligentne, nie ma co. Oddać bez słowa paszporty jakimś
obleśnym półgłówkom... Nie wiem czy Hamerykanie to serio tacy idioci czy reżyser sobie jaja
robił czy co...
Po 2. koleś przesuwający wagon kolejowy? WTF? Może powinien wziąć udział w zawodach
strongmanów, inni by mu nie podskoczyli. Chyba największy absurd w tym filmie.
Po 3. dziewczyna biega z benzyną po pociągu i nikt jej nie widzi. Mega naciągane. I do tego
bicie tej dziewczyny - skoro miał tyle siły od razu powinien ją zabić. Do tego nie za fajnie się na
to patrzyło. Jestem dziewczyną i nie toleruje czegoś takiego!
No i po 4 - same zabiegi transplantacji. Na pewno maja sens w takich warunkach, poza tym
jestem ciekawa kiedy oni robili badania osobom, od których pobierali organy... Zgodność
tkankowa itd. Ta lekarka mówiła coś o tej samej grupie krwi ale dla mnie to i tak naciągane.

czarna_mamba_9

To ja się dorzucę... Spoilery
Dobre było jak dzieciak od razu widział po przeszczepie oczu. Jednak najbardziej w takich filmach drażni mnie to jak mięso armatnie się rozdziela i po kolei ginie, w grupie mieliby jakieś szanse. I tu kolejna klasyczna scena, która chyba jest we wszystkich filmach o psycholach kiedy oprawca oberwie i padnie, a ofiara bez mózgu ucieka nie wiadomo dokąd zamiast oprawcę dobić i mieć już wolne :)
Końcówka też ciekawa - pociąg przejechał po rzeźniku, ok, ale co się stało z wagonem zostawionym na torach? 3/10 bo widziałem gorsze filmy

ocenił(a) film na 5
czarna_mamba_9

Hahah, miałem podobne zarzuty co do tych zdarzeń i chciałem napisać mniej więcej coś podobnego. Grupę krwi akurat mogli łatwo sprawdzić, ale reszta rzeczywiście jest niewytłumaczalna. Do tych filmowych bzdur dodam jeszcze główną bohaterkę w chustce na głowie (żeby przypadkiem nikt jej nie rozpoznał), scenę powieszenia konduktora - wiem, że adrenalina, wola walki itd. ale Thora Birch to dziewczyna normalnej postury, a ten facet był jednak dosyć pokaźny, tymczasem ona ciągnie go do góry bez większego trudu, oraz jeszcze to co napisał mój przedmówca, czyli znikający wagon.

ocenił(a) film na 3
guliver_filmweb

jak masz odpowiednią dźwignię to możesz bez większego wysiłku podnieść duży ciężar

ocenił(a) film na 3
czarna_mamba_9

ad 3 - przepraszam, czego nie tolerujesz? Bicia kobiet w filmach? Bo nie za fajnie się na to patrzy? Jak rozumiem facetom można wyrywać oczy, rozcinać klatkę bez znieczulenia, łamać kręgosłup dłutem, i to jest ok, ale jak ktoś uderzy dziewczynę to już jest "nie za fajnie"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones