PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10194}

Transakcja

The Big Kahuna
6,8 1 275
ocen
6,8 10 1 1275
Transakcja
powrót do forum filmu Transakcja

Reszta się zanudzi. Uwaga spojler!!!

Jeśli nie wciągnie was po kwadransie, darujcie sobie, bo dalej niewiele więcej się wydarzy.

ocenił(a) film na 5
jolsky1

Tytuł twojego tematu to kompletny idiotyzm.

ocenił(a) film na 3
Berith7777

Ups,poruszyłem czyjąś czułą strunę.

ocenił(a) film na 5
jolsky1

Czułą strunę?;)

ocenił(a) film na 8
jolsky1

Nie zrozumiałeś filmu. Nie próbuj oglądać drugi raz ... to nic nie da.

ocenił(a) film na 8
jolsky1

Potężna bzdura. Powiedziałabym wręcz odwrotnie. Jestem osobą BARDZO niereligijną, powiedziałabym, że wręcz antyklerykalną, racjonalistą. Film oglądałam z dużą przyjemnością, ponieważ argumenty stawiane przez Kevina Spacey to dokładnie te argumenty, których sama bym użyła. Z dużą satysfakcją oglądałam dyskusję między bohaterami, jednocześnie zgadzając się z tylko jednym z nich.

ocenił(a) film na 3
thesecondnetoknow

Jak ktoś jest osobą niereligijną, to raczej nie spodoba mu się film o religii. Lepiej się zastanów, czy aby na pewno jesteś taka niewierząca, jak Ci się wydaje. Ateisty (czyli mnie) nie zainteresuje film nt. wierzyć, czy nie wierzyć; głosić religię, czy nie głosić. Zatem film nie dla mnie.

ocenił(a) film na 8
jolsky1

Być może po prostu nie jestem tak ograniczona myślowo. Przeczytaj jeszcze raz uważnie moją wypowiedź, bo tam jest dokładnie opisane co sądzę.

ocenił(a) film na 8
jolsky1

Jak ktoś jest biały, to nie spodoba mu się film o czarnoskórych. Jak ktoś jest leworęczny, niech przypadkiem nie ogląda filmów o praworęcznych .... Wszystko u Ciebie ok ?

użytkownik usunięty
jolsky1

100% zgoda z thesecondnetoknow, taka sama sytuacja, a film uważam za świetny :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones