PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 305 147
ocen
7,3 10 1 305147
5,9 21
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

Pierwszy seans w 2007 roku wspominam nieźle, ale teraz już mi ten film nie podszedł, ale doceniam elementy humorystyczne, mruganie oczkiem do widza i grę aktorską pana Shia ( reszta poniżej przeciętnej ). Sceny finałowe efektowne, ale odniosłem wrażenie, że nakręcone niechlujnie, na łapu capu bez dobrego pomysłu jak zainscenizować dobrą scenę akcji, wszystko się miesza, kupa żelastwa i mocno przybliżona nań kamera i tendencja aby w kilku sekundach pokazać jak najwięcej... nie mój styl ( w avengers'ach też mnie to raziło ale jednak mniej niż tutaj ). Sam sens fabuły może robić wrażenie na najmłodszych widzach, dla mnie totalnym kretyństwem jest idea robotów "udających" samochody i inne pojazdy , dobre robociki i złe ... to nie jest naiwne to po prostu śmieszne. ps. 6.8/10 dla Spider Man-a Raimiego i ponad 7 dla Transformers... można załamać ręce, ale nie zamierzam nikogo obrażać tylko dlatego że ma inny gust.

ocenił(a) film na 4
armarange

Jeszcze dodam że oceny 1/10 uważam za nieporozumienie bo ten film na tak skrajnie niską ocenę nie zasługuje , prędzej 2 czy 3 /10 dadzą się obronić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones