PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719147}

Transporter: Nowa moc

The Transporter Refueled
5,8 24 455
ocen
5,8 10 1 24455
4,3 3
oceny krytyków
Transporter: Nowa moc
powrót do forum filmu Transporter: Nowa moc

Bzdury.
Film prócz tego co trudno nie przyznać racji jest "inny" bez Stathama to nic mu nie brakuje z poprzednich części.
Pisaniny typu , że to reklama Audi są tez na domiar śmieszne - to jest normalne i nie wiedze tutaj żadnego przejaskrawienia w temacie marki. Więcej Audi było w trójce , która jest o niebo gorsza od tej części.
Obiektywnie patrząc każda kolejna część będzie odrobine odstawała od pierwowzorów ale ludzie nie dramatyzujcie , ze tego filmu nie warto obejrzeć.
Jest po prostu "dobry" i powtórzę - brakuje Stathama a główny aktor kopiuje jego zachowania bo tak być musi - inaczej się po prostu nie da.

ocenił(a) film na 6

Opinia jest jak dupa każdy ma swoją a jakbyś się słuchał innych ludzi to byś zapomniał jak się nazywasz.Dlatego filmy żeby oceniać trzeba zobaczyć samemu.Nazwa tematu założonego przez cb jest chyba najbardziej trafna i opisująca sytuacje na forum pod tym filmem.A co do samego filmu to może nie był świetny ale zły też nie,przyjemnie się oglądało szczególnie sceny pościgów.Dlatego dałem 6/10.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
Skril3x

Ja tam bawiłem się świetnie, lałem jak na dobrej komedii, a potem jeszcze wielką przyjemność sprawiło mi wystawienie jedynki. To dobrze gdy film potrafi dać tyle radości.

użytkownik usunięty
Leszy2

Nawet nie masz pojęcia jak uśmiałem się już od pierwszych scen oglądając Marsjanina...mało się nie odwodniłem - co rusz musiałem wycierać ścierą łzy , które zalewały mi podłogę od płaczu bo dawno takiej komedii nie oglądałem.
To wspaniale gdy film potrafi dać tyle radości.

Czy uważasz moją wypowiedź na temat Marsjanina-filmu, któremu dałeś 7 za mądrą ?
Pewnie tak bo jest tak samo fantastycznie kreatywna jak Twoja a film jest porażką.

ocenił(a) film na 1

Tak cię boli moja opinia na temat tego gniota, że aż sprawdzałeś moje oceny?

Marsjanin - 7 nagród i 50 nominacji
Transporter: Nowa moc - 0

użytkownik usunięty
Leszy2

Boli ?! Dlaczego ?
Sprawdziłem jak bardzo ambitne masz oceny. Każdy ma swój gust - nie krytykuje tego ale Marsjaninowi dałeś siedem - za co ?
Za jego niedorzeczność , którą bije na łeb tylko Grawitacja także obsypana nagrodami a w której kompletnie nie istnieją prawa fizyki w kosmosie ?!
Co jest nieporozumieniem w Transporterze z tą obsadą w tym wydaniu ?
Brak Stathama ? ciekawi mnie tylko dlaczego tak nisko oceniłeś ten film i co Cie tak w nim bawiło.

ocenił(a) film na 1

Gdybym chciał się kierować wyłącznie tym czy w filmie są zachowane realia czy nie - w ogóle nie oglądałbym filmów. Żadnych. Film to tylko film. Ja tam się w Marsjaninie większych niedorzeczności nie dopatrzyłem, no ale ja się na fizyce i technice kosmicznej nie znam tak jak ty. Dałem ocenę 7 bo film mi się podobał, podobnie jak większości widzów i krytyków. Wywlekanie tego i szydzenie, gdy się jednocześnie dało 7 "Transporterowi: Nowa moc" - jest śmieszne. W sprawie Marsjanina polecam forum Marsjanin.
A dlaczego dałem 1? Nie pamiętam. Nie pamiętam o czym był ten film w ogóle. Wyrzuciłem go z pamięci.

ocenił(a) film na 1

Hehe
Dzieciak widać dorósł i coś tam zrozumiał. Badziewnemu filmidłu, którego bronił dał jedynkę. A potem spojrzawszy na swą twórczość, zawstydził się i skasował konto.

ocenił(a) film na 10
Skril3x

Bo to fajny film, a fabuła ciekawsze i bardziej nieprzewidywalna niż w Transporterach, które bardzo lubię. Mogli po prostu dać inny tytuł bez nawiązywania

ocenił(a) film na 8

Popieram Cie w 100%. Transporter ze Stathamem był dobry, ale tylko pierwszy, drugi też w miarę był spoko. Ostatni- porażka. Ten bardzo miło się oglądało. A co do reklamy audi, ciężko pokazać auto bez znaków firmowych.

użytkownik usunięty
Annabeth_515

Audi wiedziało kiedy wejść w temat - po prostu miało z czym i wbiło się idealnie; wykorzystali czas promocji W12.
BMW po jedynce dało ciała - nie wyczuli tematu a bardziej dobitnie - nie mieli auta z jakim mogliby sie pokazać w tle co dzisiaj dobrze pokazuje historia modelu 7 z tamtych lat-a szkoda.
Co do reszty - podtrzymuje zdanie to co napisałem powyżej. W dzisiejszych czasach są sprzedawane gorsze gnioty kolejne z kontynuacji serii.

ocenił(a) film na 10

Pełna zgoda, fabuła nawet ciekawsza i bardziej nieprzewidywalna niż w Transporterach. Gdyby dali to pod innym tytułem byłby dużo lepiej oceniany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones