Transporter: Nowa moc

The Transporter Refueled

2015 1 godz. 36 min.
5,7 22 266
ocen
5,7 10 22266
6 815
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
powrót do forum filmu Transporter: Nowa moc
  • użytkownik usunięty

Bzdury.
    Film prócz tego co trudno nie przyznać racji jest "inny" bez Stathama to nic mu nie brakuje z poprzednich części.
    Pisaniny typu , że to reklama Audi są tez na domiar śmieszne - to jest normalne i nie wiedze tutaj żadnego przejaskrawienia w temacie marki. Więcej Audi było w trójce , która jest o niebo gorsza od tej części.
    Obiektywnie patrząc każda kolejna część będzie odrobine odstawała od pierwowzorów ale ludzie nie dramatyzujcie , ze tego filmu nie warto obejrzeć.
    Jest po prostu "dobry" i powtórzę - brakuje Stathama a główny aktor kopiuje jego zachowania bo tak być musi - inaczej się po prostu nie da.

• Skril3x ocenił(a) ten film na: 6

Opinia jest jak dupa każdy ma swoją a jakbyś się słuchał innych ludzi to byś zapomniał jak się nazywasz.Dlatego filmy żeby oceniać trzeba zobaczyć samemu.Nazwa tematu założonego przez cb jest chyba najbardziej trafna i opisująca sytuacje na forum pod tym filmem.A co do samego filmu to może nie był świetny ale zły też nie,przyjemnie się oglądało szczególnie sceny pościgów.Dlatego dałem 6/10.Pozdrawiam

• Leszy2 ocenił(a) ten film na: 1

Skril3x Ja tam bawiłem się świetnie, lałem jak na dobrej komedii, a potem jeszcze wielką przyjemność sprawiło mi wystawienie jedynki. To dobrze gdy film potrafi dać tyle radości.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

Leszy2 Nawet nie masz pojęcia jak uśmiałem się już od pierwszych scen oglądając Marsjanina...mało się nie odwodniłem - co rusz musiałem wycierać ścierą łzy , które zalewały mi podłogę od płaczu bo dawno takiej komedii nie oglądałem.
    To wspaniale gdy film potrafi dać tyle radości.

Czy uważasz moją wypowiedź na temat Marsjanina-filmu, któremu dałeś 7 za mądrą ?
    Pewnie tak bo jest tak samo fantastycznie kreatywna jak Twoja a film jest porażką.

Tak cię boli moja opinia na temat tego gniota, że aż sprawdzałeś moje oceny?

Marsjanin - 7 nagród i 50 nominacji
    Transporter: Nowa moc - 0

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 1

Leszy2 Boli ?! Dlaczego ?
    Sprawdziłem jak bardzo ambitne masz oceny. Każdy ma swój gust - nie krytykuje tego ale Marsjaninowi dałeś siedem - za co ?
    Za jego niedorzeczność , którą bije na łeb tylko Grawitacja także obsypana nagrodami a w której kompletnie nie istnieją prawa fizyki w kosmosie ?!
    Co jest nieporozumieniem w Transporterze z tą obsadą w tym wydaniu ?
    Brak Stathama ? ciekawi mnie tylko dlaczego tak nisko oceniłeś ten film i co Cie tak w nim bawiło.

Gdybym chciał się kierować wyłącznie tym czy w filmie są zachowane realia czy nie - w ogóle nie oglądałbym filmów. Żadnych. Film to tylko film. Ja tam się w Marsjaninie większych niedorzeczności nie dopatrzyłem, no ale ja się na fizyce i technice kosmicznej nie znam tak jak ty. Dałem ocenę 7 bo film mi się podobał, podobnie jak większości widzów i krytyków. Wywlekanie tego i szydzenie, gdy się jednocześnie dało 7 "Transporterowi: Nowa moc" - jest śmieszne. W sprawie Marsjanina polecam forum Marsjanin.
    A dlaczego dałem 1? Nie pamiętam. Nie pamiętam o czym był ten film w ogóle. Wyrzuciłem go z pamięci.

• Matrux ocenił(a) ten film na: 1

Hehe
    Dzieciak widać dorósł i coś tam zrozumiał. Badziewnemu filmidłu, którego bronił dał jedynkę. A potem spojrzawszy na swą twórczość, zawstydził się i skasował konto.

• Annabeth_515 ocenił(a) ten film na: 8

Popieram Cie w 100%. Transporter ze Stathamem był dobry, ale tylko pierwszy, drugi też w miarę był spoko. Ostatni- porażka. Ten bardzo miło się oglądało. A co do reklamy audi, ciężko pokazać auto bez znaków firmowych.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

Annabeth_515 Audi wiedziało kiedy wejść w temat - po prostu miało z czym i wbiło się idealnie; wykorzystali czas promocji W12.
    BMW po jedynce dało ciała - nie wyczuli tematu a bardziej dobitnie - nie mieli auta z jakim mogliby sie pokazać w tle co dzisiaj dobrze pokazuje historia modelu 7 z tamtych lat-a szkoda.
    Co do reszty - podtrzymuje zdanie to co napisałem powyżej. W dzisiejszych czasach są sprzedawane gorsze gnioty kolejne z kontynuacji serii.