Transporter: Nowa moc

The Transporter Refueled

2015 1 godz. 36 min.
5,7 22 308
ocen
5,7 10 22308
6 814
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
powrót do forum filmu Transporter: Nowa moc
  • Bez Stathama jak dla mnie wogóle nie ma sensu iść na ten film bo wiem, że mi się nie spodoba bez Jasona :/

  • Roy_v_beck ocenił(a) ten film na: 6

    Tonasnetta Też mi się nie podobała idea nowego aktora, no i ten nowy jest taki średni, żeby nie powiedzieć słaby, ale na całe szczęście nie jest jedyną postacią na ekranie. Fajnie, że Ray Stevenson dostał coś dorobienia, jedną naprawdę fajną akcję i trochę tła, a on to dobrą postać stworzył i tyle ile może, ratuje ten film.

    Najgorsze co mi się nie podoba, no to pokazują jak ludzie się biją, jak strzelają do siebie, trupy jak leżą to pokazują, a sceny seksu wpisują do scenariusza, wpychają na siłę do fabuły, ale oczywiście nie pokażą ich, nic, zupełnie nic. Już mogliby nawet artystycznie to zrobić, że bez nagości czy czegoś, tylko kawałek gołego tyłka, ale nie. Po prostu wyciemnienie ekranu i po wszystkim. Idźcie w kit z takim czymś.

  • Dagonacik ocenił(a) ten film na: 7

    Roy_v_beck Zgadzam sie z "Fajnie, że Ray Stevenson dostał coś dorobienia, jedną naprawdę fajną akcję i trochę tła, a on to dobrą postać stworzył i tyle ile może, ratuje ten film." Nie żebym coś miał do nowego aktora, który gra Franka jednak on nie pasuje do tej roli. Niestety. Sam film w sobie również jest słaby. Oceniłem go na 7/10, ale tylko ze względu na Ray Stevenson. Moim zdaniem jest to świetny aktor. Mogli już zrobić serię Transportera, gdzie pokazują losy tylko ojca Franka..gra go Ray Stevenson i cóż..Robi to co robił Jason w 1-3 części ;) Pozdrawiam