Truman Show

The Truman Show

1998 1 godz. 43 min.
7,4 489 887
ocen
7,4 10 489887
46 064
chce zobaczyć
7,8 20
ocen krytyków
{"rate":7.85,"count":20}
powrót do forum filmu Truman Show
  • użytkownik usunięty

Czy tylko ja uważam, że opis tego filmy to jakiś żart? Przecież wszystko wyjawnia - da się jakoś poprosić administratorów o zmianę tego "opisu"?

• karolina922 ocenił(a) ten film na: 10

Moim zdaniem nie wyjaśnia wszystkiego.

• xKoweKx ocenił(a) ten film na: 10

Sam możesz zmienić opis. A raczej zasugerować swoją wersję - może się spodoba i zostanie zaakceptowana. Wg mnie również opis jest dużym spoilerem.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 10

xKoweKx Hej, mógłbyś mi może powiedzieć, jak coś takiego zrobić? Bo szukam i nie mogę znaleźć takiej opcji :P

• xKoweKx ocenił(a) ten film na: 10

"Zobacz elementy, które możesz współtworzyć" po prawej stronie -> http://www.filmweb.pl/Truman.Show/contribute

"Zarys fabuły" -> popraw

• matwis28 ocenił(a) ten film na: 8

to plakat tez trzeba zmienić w takim razie

• matwis28 To tytuł i może w takim razie.
    Przecież to co jest w opisie jest wiadome od samego początku filmu. Nie wiem o co wam chodzi.

• matwis28 ocenił(a) ten film na: 8

donmaslanoz14 jakby co, ja ironizowałem, żeby nie było :D

• Estemi ocenił(a) ten film na: 8

Przecież opis pokazuje tylko to co i tak wiadomo od samego początku filmu więc nie rozumiem o co chodzi?

• leva89 ocenił(a) ten film na: 10

Estemi W filmie to może i widać, ale: Czy sam Truman w to wierzy?
    Zgadzam się z kolegą, opis filmu brzmi jakby Google Alpha to napisało na podstawie statystyk. Hehe
    Jim Carrey jako Truman udowadnia w tym "show" swój kunszt aktorski. Jeden z najlepszych filmów aktora - Dla mnie osobiście jego najlepszy. Każdy krytyk Ace Ventur'y jest kropkowany tym tytułem.
    Sumując [sumaaa; dlaczego 2x "u"?]:
    Poważny tytuł z porządną realizacją. Każdy powinien widzieć ten film przynajmniej raz w życiu. Jeden z tych filmów, po którym nie zmieniasz kanału na napisach końcowych.

• harfistka_nc ocenił(a) ten film na: 9

w pierwszej minucie filmu masz objaśnioną sytuację, przez Kristofa, więc ja wiem czy spoiler, sam tytuł nam podpowiada jaką formę przyjmuje.

• leva89 ocenił(a) ten film na: 10

harfistka_nc Nie chodzi o spoiler tylko o cały motyw filmu. Każdy kto go widział Ci to powie. Opis nie adekwatny jakościowo do tytułu. Zachęcił by Cię do obejrzenia? A film po jakim czasie od włączenia Cię zainteresował? Mnie od 1 minuty.

• Hustla ocenił(a) ten film na: 9

Bez przesady, na IMDB jest dokładnie taki sam opis.

• Irish_Americ ocenił(a) ten film na: 6

Wstawiłbym może taki kretyński opis a la SPOTLIGHT z TVP1 o aferze pedofilskiej w Bostonie, tylko ani słowem o księżach, tutaj?
    KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO TRUMANA BURBANKA, może być?

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• My_Shadow_5 ocenił(a) ten film na: 10

Ogarnęłam, o co chodzi w tym filmie w pierwszej minucie. Jednak opis rzeczywiście mogliby zmienić.

• Widać, że przegrzanie kopuły u Biersa to nie sytuacja rzadka, pisząc ten wątek

"Przecież wszystko wyjawnia"

też ewidentnie się dymiło, ze słów wyjawiać oraz wyjaśniać wszyło wyjawniać,
    coś tam dzwoniło w łepetynie, ale efekt opłakany. Miałem nadzieję, że to literówka, ale nie - reszta treści nazbyt staranna

a Wy wymagacie żeby pojął film w 5 minutach :)

• Kondri6 ocenił(a) ten film na: 7

Przecież od początku oglądając film to wiadomo...

• Zgadzam się. Wiadomo, że jest to show, ale przez długi czas nie jesteśmy pewni, czy Truman odkryje prawdę, a to właśnie opis nam mówi.

• Lukasz_Lll ocenił(a) ten film na: 10

No nie wiem, gdzie widzisz ten żart. To co mówi opis wiadomo od samego początku. Pierwsze sceny - monologi głównych bohaterów, potem ujęcia z ukrytych kamer. Celem widza nie jest odkrycie że to było jedno wielkie telewizyjne show. Niby na jaki opis chciałbyś zmienić?

• DemiaN ocenił(a) ten film na: 7

Już sam tytuł i początek filmu dużo zdradza, ale fakt opis mogliby zmienić.