PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725284}
7,2 13 251
ocen
7,2 10 1 13251
6,5 15
ocen krytyków
Trumbo
powrót do forum filmu Trumbo

trumbo 9/10

ocenił(a) film na 9

Wspanialy film dla milosnikow kina o wspanialym utalentowanym czlowieku kina. Cranston zagral na oskara. Po prostu swietny kawalek historii, swietnie zagrany, zrealizowany, nie bylo czasu na nude.

debileeverywhere

no widzisz już umiesz rozpoznawać jakiej literki brakuje w wyrazie, BRAWO, trzymaj się tego! i powiedz koniecznie o tym swojej pani od polskiego. Tak masz powiedzieć: "Proszę pani dostrzegłem, że w dwóch wyrazach brakowało jednej literki" Wszyscy będziecie dumni, a Pani najbardziej z ciebie.

tisoc

Ja jebie... jaki suchar aż mi pranie wyschło.

debileeverywhere

przestań ty i pranie...
aaaa sorry, miałeś na myśli to dla lalek no tak...
oki nudzi mi się już z tobą gadać rozkoszniaczku,
ząbki umyć, rodziców pocałować, i do spania

tisoc

Taaa... nudzi... i znów kopiuje ze mnie hehe. Ksiądz proboszcz już się zbliża więc zajęty będziesz.

tisoc

jesteś tak przy**dolny że nawet mi cie nie żal

zari32

ciebie nikt nie przebije

zari32

spadaj kundelku popiszczeć w inne miejsce
może nawet pozwolą ci tam nogawkę poszarpać
albo obsikać kogoś
a ty będziesz taki z tego dumny i szczęśliwy.....

ocenił(a) film na 9
tisoc

Przez chwilę myślałem że jestem na innym portalu hehe

dabram17

Świetny ale póki co mocno niedoceniony film. Myślę, że niestety przejdzie bez echa bo Cranston raczej w tym roku nie będzie miał szansy z biednym Leo.

ocenił(a) film na 9
dabram17

Zgadzam się. Nawet się zastanawiałam czy nie dać 10. I nadal się zastanawiałam. Film świetny, wciągający, naprawdę pozytywne zaskoczenie.

ocenił(a) film na 9
dabram17

Tylko, że na Oscara ta rola zagrana nie była. Zagrał 45-letniego staruszka i to mnie trochę drażniło.

ocenił(a) film na 9
majkalipcowa

sorry, ale ludzie nawet w wieku 30 lat czasami zachowuja sie jak staruszkowie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones