Trup

El cuerpo

2012 1 godz. 48 min.
7,4 26 213
ocen
7,4 10 26213
11 549
chce zobaczyć
{"type":"film","id":637730,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/El+cuerpo-2012-637730/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Trup
 • KKrrSS ocenił(a) ten film na: 3

  Po wielu bardzo pozytywnych opiniach spodziewałem się naprawdę solidnego dreszczowca. Czy naprawdę im bardziej zagmatwana fabuła i pokręcona końcówka tym lepszy film? To może jeszcze dodajmy, że Mayka i Alex byli tak naprawdę nieślubnymi dziećmi detektywa Jaime i mamy arcydzieło! ;)
  W moim odczuciu film totalnie bez klimatu, kiepskie aktorstwo, nuda jak flaki z olejem.

 • elitelle ocenił(a) ten film na: 3

  KKrrSS Tylko że tutaj nic nie było zagmatwane a końcówka była robiona na siłę... beznadziejnym film

 • KKrrSS Dokładnie, mam ten sam problem z tym filmem.

  Wszystko wydaje się takie na siłę byle bardziej, mocniej i mroczniej. Fabularnie jest dość klasycznie - stara ona młody on, zdrada, kochanka, zabawa w kotka i myszkę, zagmatwana intryga, zemsta. Co chwilę mamy jakieś skoki napięcia wygrane na wysokim C, najgorsze są te przestraszone i szybkie telefony kochanków, jakieś takie sztuczne i mechaniczne.
  Klimat mocno balansuje na skraju kina grozy niemal dosłownie z duchem w tle.

  Zakończenie to taki rasowy kop w zadek - można było zakończyć je jakimkolwiek dziwnym motywem całego zamieszania,bo w trakcie filmu nie ma żadnej wskazówki, która może na to nakierować. Generalnie równie dobrze mogło się skończyć stwierdzeniem, że wszystko było snem.

 • vergin8 ocenił(a) ten film na: 9

  Paz_Vega W wielu momentach filmu jest pokazany główny dowodzący, jak cały czas rozpacza nad żoną po kilkunastu latach, walczy z tym i pokazano w 1/3+ filmu około ni z dupy moment, jak był przy jej autopsji.  Dojście do końcówki jest może trudne, ale momenty i wskazówki były jak się o tym pomyśli