PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471591}

Trzech detektywów: Tajemnica zamku grozy

The Three Investigators and the Secret of Terror Castle
6,2 202
oceny
6,2 10 1 202
Trzech detektywów: Tajemnica zamku grozy
powrót do forum filmu Trzech detektywów: Tajemnica zamku grozy

Przecież autorem książek o trzech detektywach był Alfred Hitchcock.

ocenił(a) film na 6
Shiloh

A tam bzdury. Z tym Hitchcockiem to był pic na wodę fotomontaż. :)

ocenił(a) film na 8
DarthDream

Sam mam jedną książkę z tej serii, pt. "Trzech detektywów: Tajemnica nawiedzonego zwierciadła" i napisał ją Hitchcock. Tak samo jak tę, na podstawie której powstał ten film.

ocenił(a) film na 6
Shiloh

Pic na wodę fotomontaż. Było wielu różnych autorów, niektóre książki to nawet Polacy napisali. xD A żeby był fejm, to wrzucili nazwisko A. H. na okładkę a ludzie się nabierali. Sam też się dałem wykołować, zwłaszcza jak w jakiejś encyklopedii autorstwo tej serii było przypisane Hitchcockowi.

ocenił(a) film na 8
DarthDream

Fotomontaż? Na okładkach zawsze były rysunki. A styl literacki świadczy wyraźnie o warsztacie Hitchcocka.

ocenił(a) film na 6
Shiloh

To takie stare młodzieżowe powiedzonko z tym fotomontażem, no. :> Sprawdź na wikipedii hasło o detektywach, sam zobaczysz. kto jest autoremz. :)

DarthDream

Autorzy Trzech Detektywów
AUTORZY ZAGRANICZNI:
Robert Arthur (wymyślił postacie detektywów)
William Arden
Nick West
M. V. Carey
Marc Brandel
Megan Stine & H. William Stine
G. H. Stone
William MacCay
Peter Lerangis

AUTORZY POLSCY:
Krystyna Boglar
Aleksander Minkowski

Jeśli dużo się przeczytało książek z tej serii orientuje się, że różne głowy to wymyślały. Na przykład niektóre zagadki są tak zagmatwane, że sam Hitchcock łamałby sobie nad nimi głowę. Inne natomiast są zupełnie nieprawdopodobne. Chyba wolę klasyczne kryminały Doyla lub Christie. Mam jednak do tej serii sentyment. Jeśli chodzi o film zawiódł mnie. Spodziewałam się czegoś lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones