PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1161}
7,7 67 662
oceny
7,7 10 1 67662
7,0 22
oceny krytyków
Trzy kolory: Niebieski
powrót do forum filmu Trzy kolory: Niebieski

Pisze prace na temat tworczosci Kieslowskiego i poszukuje ludzi, ktorzy zechcieli by odpowiedziec
na krotka ankiete (tylko trzy pytania) na temat jego filmow. Prosze o kontakt!

ocenił(a) film na 10
annad9

wklej ją tu to odpowiem

ocenił(a) film na 9
Pancefaust

Chetnie, ale nie jestem pewna jak - jestem nowa na Filmwebie. Latwiej byloby ja przeslac mailem. Annad9 malpa hotmail kropka com.

ocenił(a) film na 9
annad9

Ankieta

1. Czym, Twoim zdaniem, charakteryzuje się “polskość”? Proszę opisać własnymi słowami:



2. Czy dostrzegasz jakieś ślady następujących tematów w poniższych filmach Kieślowskiego?

“Podwójne życie Weroniki” “Trzy kolory: Niebieski” “Trzy kolory: Biały” “Trzy kolory: Czerwony”

Język polski

Tradycyjne polskie zwyczaje

Polskie zwyczaje religijne

Polska polityka

Polska historia

Polska flaga / hymn

Polski system ekonomiczny

Polskie prawo

Inne (proszę wymienić):



3. Jeśli widziałeś/widziałaś inne jego filmy, wymień proszę typowe polskie motywy w nich:

Dokumenty (proszę poniżej wymienić tytuły):

“Amator”

“Przypadek”

“Bez końca”

“Krótki film o zabijaniu”

“Krótki film o miłości”

“Dakalog”

Inne (proszę poniżej wymienić tytuły):

ocenił(a) film na 10
annad9

Wszystkie, które zauważyło się oglądając film? A co jeśli nie widziało się wszystkich filmów?

ocenił(a) film na 9
jocisko

Najwazniejsze sa te cztery z pierwszego pytania. W trzecim zaznacza sie tylko te, ktore sie widzialo. Moge wyslac ankiete mailem. Wtedy sa ramki i wyglada to inaczej :) Ale bede bardzo wdzieczna za pomoc nawet jesli sie nie widziales tych czterech!

ocenił(a) film na 10
annad9

Bo to chodzi o to, że taką wiedzę można bardzo łatwo zdobyć w internecie czy samemu oglądając te filmy na poczekaniu. Daj ankietę na stronę typu ankietka.pl.

ocenił(a) film na 9
jocisko

Ale ja robie badania do pracy i moje zdanie tu sie nie liczy (widzialam wszystie te filmy wiele razy), tylko musze miec reprezentacyjna probke odpowiedzi od ludzi z dwoch krajow (Polska i UK). Sprobuje na tej stronie Ankietka. Dziekuje!

ocenił(a) film na 9
annad9

Ok, a zatem ankieta jest dostepna pod stronie Ankietka pl, ale nie moge tu wkleic adresu. Jest to ankieta zatytulowana Kieslowski z numerem 155385.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones