PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32856}

Trzy serca

Three of Hearts
6,5 1 307
ocen
6,5 10 1 1307
Trzy serca
powrót do forum filmu Trzy serca

Może dlatego, że jest prosty, ale sympatyczny i bezpretensjonalny, a postaci nie sposób nie polubić. Poza tym naprawdę boska Sherilyn (chyba w żadnym innym filmie po Twin Peaks tak nie wyglądała), ale i dla świetnej Kelly Lynch też warto; nawet Baldwin tu pasuje i jakoś specjalnie nie razi.
Lekki film też trzeba umieć dobrze nakręcić i chwała Bogajewiczowi za tę jego trójkę kier(ów) ...

Martinn

Zgadzam się z Tobą, Martinie - sympatyczny film i tez od dawna jestem pod jego urokiem - nie będę już nic więcej dodawać tylko wspomnę że William B. też był niezły :)))

ocenił(a) film na 8
Lucynica

Widocznie spojrzałaś na niego pod jakimś innym kątem ;)))

Film ciąglę lubię, nawet specjalnie kupiłem go na dvd z jakąś szmatławą gazetą.
Istnieje jeszcze jeden film oparty na dosyć podobnym schemacie i też z gwiazdą Twin Peaks w obsadzie - "Threesome" - ale tamten jakoś nie ma aż takiego uroku.

Martinn

taaa widziałam ten film - ale to już nie to... jeszcze go nie mam w mojej kolekcji. Jak mogłam do tego dopuścić - w głowę zachodzę.
Pozdrawiam :))

Martinn

Film już jest u mnie - dziś seansik przypomnieniowy :))

ocenił(a) film na 8
Martinn

Taki świetny film i tylko kilka wpisów. Jak ktoś go jeszcze nie widział to niezwłocznie powinien nadrobić braki w tym zakresie. Gorąco polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones