PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3467}

Trzynaście duchów

Thir13en Ghosts
5,9 37 990
ocen
5,9 10 1 37990
5,3 7
ocen krytyków
Trzynaście duchów
powrót do forum filmu Trzynaście duchów

Wyzej pisze ze to jest horror i chyba moderator się pomylil, to raczej nie jest horror tylko cos w stylu fantastycznego czy cos takiego. Jak to mialby byc horror to ja nie wiem co to za patologia sie dzieje : d

ocenił(a) film na 5
astok0

... na przyszłość "jest napisane", a nie "pisze"... ;) a co do treści Twojego postu również się zgadzam, w ogóle nie straszny, momentami wręcz trochę śmieszny.

ocenił(a) film na 2
zona_alkoholika

Dziekuje za poprawienie błędu koleżanko ; p

ocenił(a) film na 7
astok0

Horrorem według definicji można nazwać coś w czym występują "stworzenia" nierzeczywiste, fantastyczne, nierealne. Czyli wszelkie duchy, wampiry, zombie, wilkołaki, mutanty, upiory itp. Jak dla mnie 13 duchów to taki horror familijny :) do obejrzenia z rodziną po niedzielnym obiedzie :D
Pozdrawiam

PaczEgg

..a może po obiedzie komunijnym od razu? hehe ;)

ocenił(a) film na 10
PaczEgg

mądra teoria PaczEgg:)

ocenił(a) film na 8
astok0

HhHHahahha ...

Inteligentna wypowiedź fana amercian pie :;D

ocenił(a) film na 1
adorixon

Mnie również niepokoi fakt, że gatunkiem jaki tutaj figuruje jest "horror", ten film nawet nie "działa" dobrze jako niezamierzona komedia.

ocenił(a) film na 7
Salt_The_Fries

Zmierzch też nazywają horrorem choć nawet na tej samej półce nie leżało totalny absurd, swoją droga 13 duchów ma bliżej do horrorów niż ta miernota zmierzch.

ocenił(a) film na 1
astok0

hmm to bardziej czarna komedia chyba tak jak 'rodzina adamsów' tak czy siak, film mnie nie zachwycił:( pozdrawiam

Xandria

Właśnie leci na Polsacie niezły badziew...

Btw... pisze i jest napisane obie wersje są poprawne.

Ashganka

Niby tak, ale "pisze" odnosi się bardziej do zdań typu " Piszę sobie na tablicy"
I jest to czynność która trwa.
A jest napisane tzn, że ktoś już coś napisał i jest to czynność dokonana.
Pisze używa się zazwyczaj w czasie teraźniejszym.
A jest napisane po prostu lepiej brzmi.
Tak na logikę wystarczy wziąć.

ocenił(a) film na 7
princeofsims

nie macie czego roztrząsać?:) film był wg mnie niekiepski. samemu w domu, po ciemku... ja dziękuję za imprezkę z takimi trupami.

Demoniczna_Wiedzma

Film może być (ale nie jako pełnowymiarowy horror), natomiast jeszcze się nie skończył :D

ocenił(a) film na 7
princeofsims

nie skończył:) ale przełączyłam, darowałam sobie tą przyjemność. Są filmy do których nie wracam jak np. Silent Hill, czy ten też niechętnie... I Saint Ange ( szepty w mroku) - NIGDY WIĘCEJ!

ocenił(a) film na 5
Demoniczna_Wiedzma

Czemu do Silent Hilla nie wracasz? :( Dla mnie fajny.
Co do 13 duchów, to faktycznie myślałem, że to coś poważniejszego... Rzeczywiście do Rodziny Addamsów można by to porównać, aczkolwiek rodzinka to zamierzona komedia, a tu twórcy chcieli zrobić horror, ale za bardzo nie było czego się bać. Obejrzałem na luzie, nie srałem w porty, bez rewelacji. 5/10

PS Fajna była ta Zła Księżniczka :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones