PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797246}

Twój Simon

Love, Simon
7,1 31 941
ocen
7,1 10 1 31941
6,9 19
ocen krytyków
Twój Simon
powrót do forum filmu Twój Simon

Taka ciekawostka, w 14 odcinku 2 sezonu Riverdale wspomniany jest wlasnie ten film, a co ciekawe kilku serialowych bohaterow idzie na niego do kina. Mozemy zobaczyc tam wiszące plakaty i kilkusekundowy urywek filmu :)

ocenił(a) film na 6
Essstrella

No wiesz chamska reklama filmu w serialu musi być

HermionaTV

Niczego chamskiego raczej w tym nie widziałem..?

ocenił(a) film na 7
HermionaTV

Nie było to chamskie, raczej nawiązanie do sytuacji jednej z bohaterek Riverdale

laxman

Nah, żadne nawiązanie, tylko reklama. Podpowiedź: producentem (czyli osobą, która daje na niego pieniądze i decyduje o jego kształcie) „Riverdale” jest Greg Berlanti. A teraz wystarczy sprawdzić, kto jest reżyserem „Twojego Simona” xD.

ocenił(a) film na 7
Pottero

Nie no, zapoznałem się z tłem. Nie będę się kłócił, czy to reklama czy nawiązanie, bo obie wersje poprawne. po prostu Riverdale jest tak cudownie kampowe, niedorzeczne i wciągające, że nic mnie tam już nie zaskoczy ani nie oburzy:)

ocenił(a) film na 8
laxman

Ten odcinek riverdale, zupelnie nic nie wnosil do akcji serialu, ot najdluzsza reklama jaka w zyciu widzialam, product placement na poziomie kiepskich pl produkcji, oczy krwawily mi w czasie ogladania

magnoliowa__dama

Jak to nie? Dał pretekst do rozwinięcia takich postaci jak Cheryl, Toni, Kevin i Josie, którzy nie dostają za dużo czasu antenowego (szkoda, że pominięto w tym Reggiego). Główna czwórka nie miała styczności z filmem, bo siedziała w domku w lesie, a to ich wątek był w tym odcinku najsłabszy. Nie mówię, że taka reklama była potrzebna, ale tragedia się nie stała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones