Twój na zawsze

Remember Me

2010 1 godz. 53 min.
7,3 127 661
ocen
7,3 10 127661
26 139
chce zobaczyć
{"rate":5.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":520790,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Remember+Me-2010-520790/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Twój na zawsze
  • Andy_Dufrense ocenił(a) ten film na: 7

bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Pojawia się ktoś w Twoim życiu i część Ciebie mówi nie jestem gotów a druga część mówi musi być Twoja na zawsze.

Tak pieknego życiowego tekstu nie slyszałem od dawna we filmie szkoda ze tak późno...

• dekompresja84 ocenił(a) ten film na: 8

Andy_Dufrense Zgadzam się. Zaczęłam sobie to często powtarzać ostatnio.

• Magdalena_kocham teatr ocenił(a) ten film na: 9

dekompresja84 A ja stwierdzilam, że to będzie moje motto - a zaczęło się od tak jak mi się wydawało cykliwego na pozór filmu, który mnie obudził i tak bardzo poruszył, że nie jestem na razie w stanie kolejny raz go obejrzeć

• Andy_Dufrense Kurde...własnie skończyłam oglądać i łez nie mogę powstrzymać..głupie to może ale nie mogę no...zdeptała mnie końcówka,ale rozumiem tyle ze sie nie spodziewałam..wyobraźcie sobie że tak było naprawdę,ktoś kogoś utracił i ciach;/ mnie rozwalił film totalnie..nie oglądnę Go przez kolejny tydzień...wino tylko pić,beczeć i myśleć..nad sensem tych słów które Andy zacytowała...cudne;)

• andpol ocenił(a) ten film na: 8

mglista13 Piękne słowa...

• andpol ocenił(a) ten film na: 8

andpol "Cokolwiek zrobisz, będzie nieznaczące, lecz jest bardzo ważne, byś to zrobił."
    ~Mohandas Karamchand Gandhi