PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759564}
7,7 57 538
ocen
7,7 10 1 57538
6,1 9
ocen krytyków
Twardowsky
powrót do forum filmu Twardowsky

Kurcze szkoda że to krótkometrażówka. Jak tylko zobaczyłem trailer to aż się uśmiechnąłem pierwszy sci fi od czasu seksmisji a tu się okazuje że to trwa tylko 9 minut. ;-;

ocenił(a) film na 8
oleksiey2000

Jest już druga część na yt

ocenił(a) film na 9
oleksiey2000

Może lepiej niech zostaną przy krótkim metrażu... Ten sam człowiek może zrobić rewelacyjną krótkometrażówkę, ale nie być w stanie przykuć uwagi widza na czas ponad godzinnego filmu. I w drugą stronę to samo.

ocenił(a) film na 10
DirOfPho

Masz rację z resztą już widziałem oba części i są normalnie zajebiste czekam na kolejną część jeśli wyjdzie

ocenił(a) film na 8
oleksiey2000

Niestety takie efekty są drogie, więc trzeba było by minimów 40 milinów by zrobić 2h film. :(

nieznajomy43

To niech dają na to, a nie na "Smoleńsk" XD

oleksiey2000

Bez przesady, ten film ogląda się dobrze właśnie dlatego że jest krótkometrażowy. Nie ma tu żadnych skomplikowanych postaci ani ambitnego scenariusza. Gdybym miał oglądać tę samą historię podczas godzinnego filmu, to raczej szybko bym się zniechęcił. Zdecydowanie bardziej wolę taką formę. ;-)

oleksiey2000

Już się parę odcinków się nazbierało, jak oglądniesz je po kolei to prawie będzie film pełnometrażowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones