PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754841}

Twarz

5,9 25 144
oceny
5,9 10 1 25144
4,6 34
oceny krytyków
Twarz
powrót do forum filmu Twarz

Przez cały film nie dzieje się dosłownie nic. Czekasz przez cały film na cokolwiek co by skłoniło chociaż do refleksji. Ostatecznie film się kończy w połowie akcji i wychodzisz z kina zastanawiając się "o co w tym filmie właściwie chodzi?" Jedyne co zapamiętałem w tym filmie to robienie z obrządków katolickich drwin. Co reżyser chciał właściwie pokazać w tym filmie? Głupich ludzi ze wsi? Kościół jako majestat obłudy? Bo tak to wyglądało. A może głupią panienkę ze wsi która sama nie wie czego chce? O co w tym filmie właściwie chodzi? Nawet dramatu ludzkiego jakim był wypadek głównego aktora reżyser nie rozwinął. Wszystko po trochu nakręcił i na końcu stwierdził że już film długi to kończymy. Dawno nie widziałem niczego równie żenującego. Nie polecam.

ocenił(a) film na 5
scotratez

No niestety...antyklerykalizm nie jest niczym odkrywczym,ale tu ma wyraz tak banalny. To juz było,znamy. Szkoda, byl moze i potencjal w tej historii

ocenił(a) film na 2
basiaz1970

Ten film jest zły. Poza tym, soczewki obiektywu zrobiły ze mnie ślepą Gienię :) kupa.

ocenił(a) film na 5
angronow

Jest zły w co najmniej dwóch "sensach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones