PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371981}

Twierdza Beaufort

Beaufort
5,9 867
ocen
5,9 10 1 867
Twierdza Beaufort
powrót do forum filmu Twierdza Beaufort

9/10

ocenił(a) film na 9

Jeden z najlepszych wojennych jakie widzialem. Ale wy jezeli szukacie strzelanek, wybuchow, "bohaterow" i takich tam to lepiej obejzyjcie se filmy wojenne z Chuckiem Norrisem, albo Rambo itp... Ten film to nie taka bajeczka jak te wymienione, takze dla tych komentujacych ze slaby to sie nie podoba, bo maja takie wyobrazenie o wojnie jak w Rambo - mozna powiedziec ze jak dzieci..

ocenił(a) film na 4
pilotlukas

Wiedzę prawdziwy znawca i koneser wojennego kina. Rzeczywiście scenariusz na najwyższym poziomie np. taki mały kwiatuszek:
Jeden z bohaterów ma iść rozbroić bombę drugi go pyta (obydwaj są żołnierzami, chyba wyższą rangą)
- a jak wybuchnie?
Odpowiedzi nie było, więc zastanowił mnie kontekst pytania. Czy chodziło mu co się stanie saperowi, czy co ma w takiej sytuacji zrobić i nie wiem, która możliwość głupsza.

Ogólnie rzecz biorąc zmarnowany potencjał. Brak jakiegokolwiek głębszego przekazu. Aktorsko ledwo na poprawnie. Film można streścić w dwóch słowach: byli-wyjechali.

Looney_Kermit

żaba nie znasz sie i tyle ;p ale po Twoim komentarzu postanowiłem nie sięgać po ten film, jak jest miłośniku avatara ? masz już wersje BR ;p ha ha ha

ocenił(a) film na 4
stopCENzurZe

miłośniku Avatara? buahahahaha zajrzałbyś chociaż w moje oceny, a potem szafował takimi komentarzami.
Pewnie zobaczyłeś, że mam dużo komentarzy na filmowym forum Avatara, jestem tam gdzie fajni userzy po prostu :)

ocenił(a) film na 7
Looney_Kermit

Bo chodziło o to, że potrzebowali ta bombę całą,(rozbrojoną) do zbadania. I takiej jeszcze nie widzieli.

ocenił(a) film na 4
harald807

to żołnierz nie wiedział co się stanie jeśli bomba wybuchnie? Nie będzie jej i tyle, w ty podłoży też pytanie bezsensowne.
Przypomnijcie mi w którym dokładnie momencie bomba wybuchła, gdzie znajdował się saper/co robił bo nie pamiętam już.

ocenił(a) film na 8
Looney_Kermit

Wiesz coś Ci napiszę...sam służyłem w wojsku i mielismy czasami różne dziwne niebezpieczne zadania i w chwili stresu strachu ludzie czasami dziwnie się zachowuja i padają dziwne slowa czy pytania....i tu jest doskonaly przykład...on się bał i pieprzył bez sensu byle zabić własne myśli..nie znał sie na minach...kurde ludzie to jest bardzo dobry film.....lepszy niz Liban który obejrzalem ze 4 razy.....w tym filmie widać dokładnie napięcie i strach...oczywiście mozna się przyczepić do gry aktórów co niektórych ,ale 100 razy wolę takie niedoróbki niż "superprodukcje" made in usa

ocenił(a) film na 5
pilotlukas

pilotlukas czy mugłbys mi jakies dobre tytuly filmow wojennych napisac??? widze ze w temacie jestes ja sporo obejrzalem ale wiem ze duzo moglo mi umknac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones