PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235470}
5,9 183 071
ocen
5,9 10 1 183071
4,2 18
ocen krytyków
Tylko mnie kochaj
powrót do forum filmu Tylko mnie kochaj

6/10.

użytkownik usunięty

Film dość przewidywalny, w scenie kolacji z Michałem, gdy Julia opisywała chłopaka z liceum, w którym była zakochana, to było wręcz oczywi-ste, że chodzi jej o Michała. Jednak nie mogę zrozumieć, jak Michał może nie pamiętać koleżanki z liceum, z którą się przespał. Nie rozumiem też roli Danuty Stenki i Artura Żmijewskiego w tym filmie. Michał i Julia przychodzą do mieszkania (myślałem wcześniej, że to rodzice Julii), a tam siedzi sobie jakaś para, która nie wiadomo jaki ma z nimi związek. Nie wiem, co oni tam robili, czyje to było mieszkanie, bo w filmie nie zo-stało to wyjaśnione. Ale samo to, że w napisach końcowych zostali wymienieni jako Judyta i Adam świadczy chyba tylko o promocji ,,siostrza-nego" filmu. Przez ponad połowę prawie wszystko mi się podobało, Maciej Zakościelny i Julia Wróblewska zagrali rewelacyjnie, no nie ma się do czego przyczepić. Pięknie pokazana relacja ojca i córki, którzy nie znali się przez 7 lat. Jednak później, gdy stopniowo widz poznaje prawdę, dotyczącą całej tej zabawy, wszystko się psuje, wszystko staje się pogmatwane. Nagle się okazuje, że jeden z drugoplanowych bohaterów to brat Julii, potem, że drugi też, później, że jeszcze trzeci... ta kobieta okazuje się jej matką, a ten mężczyzna nagle jej ojcem. No bez przesady. I jeszcze cała ta zabawa, której też nie mogę zrozumieć. Jeśli chodzi o pozostałych bohaterów spodobała mi się rola i gra Agnieszki Dygant, cho-ciaż widzę, że niektórzy na tym forum ją krytykują, ale ok, każdy ma własne zdanie. Nie przepadam za Tomaszem Karolakiem, ale akurat w tym filmie wyjątkowo mi nie przeszkadzał. Głównie przez połączenie go w filmie z Dominiką Kluźniak, która w takich polskich produkcjach, gdzieś tam na drugim czy trzecim planie, jak dla mnie zawsze wypada świetnie. Tak było i tym razem. Co do zakończenia było zbyt banalne, ni-by historia pięknie się kończy, ale ja i tak nie mogę zrozumieć decyzji głównego bohatera. W każdym razie film jako całość uważam za całkiem niezły i polecam go każdemu, kto lubi tego typu produkcje. Moja ocena jak w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones